Vražda v křídovém lomu

Vražda v křídovém lomu https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66317/vrazda-v-kridovem-lomu-66317.jpg 3 12 3

Když policie najde filmového producenta a režiséra Karla Durera mrtvého v jeho staroanglickém domě, vypadá všechno na nešťastnou náhodu. Detektiv Sam Birkett a jeho pomocník Saunders si však kladou otázku: byla nešťastná náhoda, že Durer uhořel právě v čase, kdy natáčel film Tvář boha války, krutě věrný obraz fašismu? Záhadný pavilón, tajná chodba, stopy malých bot a další smrt v křídovém lomu pomohou odhalit daleko víc, než jednoho vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Naše vojsko

Too Small for His Shoes , 1962

dagmar5477
28.02.2020 4 z 5

Příběh nebyl špatný, jen ten konec mi nějak nesedl.

Albertos
14.05.2019 2 z 5

Kniha měla úžasný potenciál....škoda, že tohle téma nebylo zpracováno někdy v současnosti, protože třeba na 350 stránkách by bylo mnohem více prostoru pro postupné rozkrývání zápletky a nebylo by to tak uspěchané....škoda, že to taková malinká knížečka

Medunkavera
27.04.2018 3 z 5

Tak tohle byla moje první detektivka pro dospělé. Alespoň, co si tak pamatuji. Tenkrát jsem hlídala dcerku své kamarádce, která chtěla jít do kina. Maličká spinkala, televize nebyla, já se nudila a tak jsem sáhla na poličku právě pro tuhle knížku a začetla se do ní. Ani nevím, jak ji ohodnotit, akorát vím, že to bylo (tehdy) děsně napínavý. Dám tři.

krimi

Autorovy knížky

Laurence Payne
anglická, 1919 - 2009
1970  63%Vražda v křídovém lomu

Kniha Vražda v křídovém lomu je v