Vlaštovka v bublině

Vlaštovka v bublině https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434347/bmid_vlastovka-v-bubline-p8e-434347.png 4 790 790

Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici a nemoc ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky.... celý text

hannetonmonde
13.05.2020

Tato kniha patřila mezi první, které jsem od Markéty Lukáškové četla. Přiznám se, že mi chvíli trvalo se do děje dostat, z počátku jsem knihu dost odkládala. Velmi zajímavě hodnotím predikci roku 2045 (jsem zvědavá, jak se vyplní!). Skvělá oddechovka, zajímavý a místy smutný příběh. Pokud hledáte nějakou odpočinkovou četbu, tak můžu jen doporučit :)

katerina5633
11.05.2020 5 z 5

Skvělá, skvělá, skvělá. Víc nemám co říct musí si každý precist sám :)

Měňavka
08.05.2020 5 z 5

Právě jsem dočetla a jsem opět nadšená!!!Markétka je úžasná paní spisovatelka a její knihy mne prostě baví. Navíc na mne z jejího psaní dýchá nádherný vztah k babičce (moje srdeční záležitost = mám to stejně) a zároveň se mi moc líbí, jak si autorka umí poradit s rodinnými vztahy. Je vidět, že píše reálně a dovolím si odhadnout, nejspíš čerpá ze svých pocitů, zážitků a zkušeností. Četla jsem všechny její knihy a moc se mi líbí, že ta díla k sobě mají blízko, jsou ve stejném duchu a dotýkají se jedna druhé. Jen tak dál.Nemohu se dočkat dalšího čtení. Moc doporučuji!!!

janeonthemove
07.05.2020

Když Markéta Lukášková na Instagramu napsala, že její nejlepší knížka vyjde v květnu, těšila jsem se. A bylo na co. Vlaštovka v bublině je volné pokračování Lososa a Pandy, ale nemusíte je mít přečtené, abyste se do Vlaštovky mohli pustit a unikaly vám souvislosti. A podle mě měla Markéta pravdu, skutečně je to její nejlepší kniha! Příběh se opět odehrává ve dvou časových rovinách a tak mile plyne, že vás zajímá, co bude dál a čtete, čtete, dokud nejste na konci (i když je teda ke konci trošku předvídatelná). Pro mě bylo nejzajímavější sledovat osud Barbory jako mámy/babičky, i když mě vlastně obě její děti štvaly.???? Pokud hledáte knihu, která vám pomůže se čtecí krizí, bude s vámi bude jezdit MHD, nebo si při ní dopřejete oddych, tady jste správně.

bara-z5649
06.05.2020 5 z 5

Moc tuhle knihu doporučuji! Autorku mám moc ráda a tahle kniha si opravdu zaslouží být čtená, stejně, jako předchozí knihy!

budoucnost tajemství rodinné vztahy

2017  77%Losos v kaluži