Víte, co na sebe?

Víte, co na sebe? https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73142/vite-co-na-sebe-73142.jpg 4 9 5

Každá žena se chce líbit a oblékat podle módy. Ale jen málokterá má tak skvělou postavu, že může nosit téměř cokoliv. Na každé se najdou partie, které je třeba potlačit nebo naopak zvýraznit. Vypadat dobře vyžaduje být k sobě upřímná, objektivně zhodnotit svůj vzhled a vědět, co nenosit A právě při tom vám pomůže tato kniha, která za pomoci stovek fotografií, nákresů a zábavného textu poradí, poučí i pobaví.... celý text

jeany23
20.06.2022 5 z 5

Moc hezké a výstižné fotografie.

baterka.gs
25.08.2014 3 z 5

Nikdy nevím, den co den nad tím přemýšlím. Našla jsem zde pár užitečných tipů a nemusím si platit stylistku za 2000 Kč na hodinu :)

Kamiliana
19.10.2013 5 z 5

Konečně názorná kniha.. pokud nestačí fotky, pomůžou kresby. Kniha mi dala, co jsem hledala.

Venezia
01.06.2013 4 z 5

Páčia s mi tipy, čo si obliecť na ktorý druh postavy a článočky z dejín módy. Škoda, že autorka nevybrala viac klasických, nadčasových kusov oblečenia, lebo niektoré sú fakt hrozné.

Adina77
16.02.2012 5 z 5

Když jsem ji poprvé otevřela, problesklo mi hlavou – některé modely trochu nemoderní. Ale to je tím, že kniha je už nějaký ten rok stará. Jsou tam ale i kresby, které jsou dost výstižné. Kniha je rozdělená do kapitol, podle určitého typu postavy, respektive problémové partie. Módu jsem studovala a tak celkem vím, co mi sluší a jak zakrýt nedostatky, ale přesto je táto kniha pro mě jako magnet a moc ráda v ní listuji.

móda dějiny odívání

Autorovy knížky

2004  87%Víte, co na sebe?