Až bude padat hvězda

Až bude padat hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11765/bmid_az-bude-padat-hvezda-kPz-11765.jpg 5 121 24

Volné pokračování úspěšného románu pro dívky - Dům u nemocnice. Hrdinka Víťa přestává být zakřiknutým děvčátkem z vesnice, sžívá se s novým prostředím, prožívá první úspěchy společenské i ve své práci na dětském oddělení v nemocnici, první citové vzplanutí.

aša
10.06.2012

je to televizní film z roku 1976, v hlavní roli Taťjána Medvecká. Pěkné a stejně dojímavé jako knížka

aša
10.06.2012

Náhodou jsem znovu objevila, četla jsem kdysi, možná taky v 7 třídě a moc se mi oba díly líbily.Mám pocit,že to bylo i zfilmované (to musím někde zjistit). Od Valji Stýblové se mi líbí i Skalpel, prosím. Ten byl zfilmovaný určitě, hlavní role hráli Miroslav Macháček a Jana Brejchová

hortenzie
03.10.2011 5 z 5

Setkala jsem se nejprve s touto knihou - jako velice mladá. Teprve po letech jsem se dostala v antikvariátu i k prvnímu dílu. Velice hezké čtení pro dívky. Bohužel nevím, zda i pro ty dnešní náctileté, které čtou raději o upírech?

Sookie
17.03.2011 5 z 5

Tato kniha je opravdu skvělá. Četla jsem ji poprvé asi v 7. třídě a hrozně se mi líbila, přestože jsem v průběhu čtení brečela jako želva. I když se k podobným knížkám většinou nevracím, tak k téhle pořád, i když jsem už dospělá. Byla jsem opravdu šťastná, když jsem jí po letech sehnala spolu s 1. dílem v antikvariátu.