Víš, co má v plínce myš?

Víš, co má v plínce myš? https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209722/bmid_vis-co-ma-v-plince-mys-6NW-209722.jpg 5 81 27

Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem, a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček. Druhé vydání.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Lukáš a syn (Barrister & Principal)

Mag ik eens in je luier kijken?

Dáma s hrnstjm
08.03.2017 5 z 5

Vážné téma - odplenkování - zpracováno naprosto odzbrojujícím, bezprostředním způsobem! Vtipné komentáře k bobkům v plenkách, překladatel odvedl opravdu dobrou práci. Knížku jsme měli půjčenou z knihovny a byla velmi často prohlížena, k odplenkování sice nepomohla, ale přiznám se, že jsem s tím ani nepočítala. Víc takových knih! :)

arket
29.01.2017 5 z 5

Je to taková "ujeťárna", ale syn na tuto knížku cca od roku nedá dopustit. Vtipné obrázky i verše. Nicméně jsme nepochopili, proč má vlastně myška plínku, když jí nepotřebuje?

katerina2651
07.04.2015 5 z 5

Knížka je úžasná. Krásně a jednoduše ilustrovaná s velkými zvířátky, veršovaná jednoduchými větami. Děti ihned zaujmou odklápěcí plínky. Pořizovali jsme podle recenzí a opravdu splnila okamžitě účel. Trénink na nočník byl od té doby v pohodě.
Jedinou možnou nevýhodou může být slabý papír, leporelo by lépe odolalo čtenářům, kterým je knížka určena.

Ellesime
22.10.2014 5 z 5

Přišla mi pod ruku v knihovně, za dvě minuty jsem to měla přečtené a fakt jsem se pobavila. Jak málo někdy stačí ke štěstí :))Víš, co má v plínce myš? Nevíš? Přečti si a uvidíš :))

Jia
28.08.2014 5 z 5

Roztomilá a vtipná "učebnice" jak naučit chodit dětičky na nočník. Doporučuji všem špuntům, kteří jsou v tréninku i jejich rodičům :-)

Petra28
21.07.2014

Knížku máme doma asi 14 dní, a Ondra chodí na nočník.
Knížka je úžasná, starší dcera se u ní řezala smíchy, mladší syn (cílová skupina) povídá, ukazuje, teoreticky všechno ví a pak najednou cvak a jde to :-)
Jen jediné ... kupovala jsem ji přes net a byla jsem překvapená, že se nejedná o pevné leporelo. Bylo by to asi lepší, praktičtější.
Ale to nic nemění na tom, že knížka je krásně ilustrovaná, obrázky veliké, barevné a verše jsou nádherné.

iva23
26.02.2014 3 z 5

Knížku jsem s dcerou četla až když už na nočník chodila, přesto ji moc bavila, jmenovala zvířátka, barvy nočníků a zkoumala všechna ta hovínka. Vtipné, jednoduché. Knížku pravidelně půjčujeme všem známým dětem.

pro děti od 2 let exkrementy, trus odplenkování

Guido Van Genechten
belgická, 1957
2014  92%Víš, co má v plínce myš?
2002  93%Matýsek a Jája
2002  95%Matýsek
2018  76%Už nechodím na nočník
2021  91%Víš, kam chodí kakat myš?

Kniha Víš, co má v plínce myš? je v