Vidlákovy kydy o zemědělství

Vidlákovy kydy o zemědělství https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511735/bmid_vidlakovy-kydy-o-zemedelstvi-MDu-511735.jpg 4 13 4

ZaS
16.04.2024 5 z 5

Protože Vidlákův blog čtu pravidelně už od dob covidových, nečekal jsem, že by mě kniha nějak zvlášť překvapila. Přesto se tak stalo. Pokud totiž čtete jednotlivé denní fejetony bez přerušování a navíc tematicky seřazené, vytvářejí mnohem souvislejší a tudíž i čtivější celek. Díky tomu také mnohem více vynikne autorův svébytný styl. Ve výsledku tak vzniklo něco velmi podobého Čapkovu Zahradníkově roku - dovlím si tedy použít stejnou radu. Nečtěte to na jaře, protože po dočtení neodvratně skončíte v nejbližším zahradnictví. A to v tom lepším případě. V horším si pořídíte domů malotraktor.

Sonča2
14.03.2023 5 z 5

Koupila jsem, abych podpořila autora, bez nějakých očekávání s tím, že to asi ani nedočtu. Pak jsem knihu otevřela, začetla se a rychle dočetla do konce. Články jsou poučné, čtivě napsané, pokusím se i něco využít, vidím to aspoň na tu řepu. Jako měl kutil Tim svého souseda, tak já bych potřebovala Vidláka, aby mi přes plot radil.

cendaj
06.03.2023 5 z 5

Je to opravdu čtivé. Hned jak rozmrzne zem, tak zryju pár metrů čtverečních trávníku a zkusím minimálně tu červenou řepu :-)

Alto98
24.02.2023 4 z 5

Vidlákův blog čtu rád. Vybrané články jsou z let 2018 - 2022. Autor má zdravě sedlácký, praktický přístup k životu.

zemědělství zahrady, zahrádky blogy

Daniel Sterzik
česká, 1980
2023  74%Vidlákovy kydy o zemědělství
2023  %Vidlákovy kydy: Přímo z Vidlákova dvorku

Kniha Vidlákovy kydy o zemědělství je v