Halton

Halton https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474669/bmid_halton-LXg-474669.jpg 4 410 410

Vested Interest série

Když se láska změní v nenávist – tehdy do hry vstupuji já. Jsem Halton Andrew Smithers, právník. Pro klienty a přátele Hal. Špinavé rozvody, otcové, kteří nechtějí platit alimenty, manželky na útěku a podvádějící partneři – tohle všechno já zvládám. Znám stinnou stranu lásky, a nic pěkného to není. Vyhýbám se citovým vazbám, až příliš často už jsem viděl, jak se horká vášeň mění v zamrzlou tundru. Stačí mi to, když můžu lidem pomáhat za scénou. Dává mi to pocit uspokojení a smysl života. Dokud do něj nevstoupí ona a neobrátí vzhůru nohama všechno, v co věřím. Zaplňuje prázdnotu, o níž jsem ani nevěděl, že ve mně existuje, a vím, že bez ní už můj život nikdy nebude jako předtím. Poprvé to chci zkusit. Pro ni. Ale jsem dost silný?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Halton , 2019

Radka1727
17.12.2021 3 z 5

Zatím nejslabší ze série - příběhy kluků z BAM měli lepší drive ........

Adriana21
17.12.2021 4 z 5

Skvělá kniha! Celkově se mi celá tahle série moc líbí. Je to přesně šálek mého čaje, jak se říká. Ano, samozřejmě tam bylo plno věcí předvídatelných, ale co. Super čtení a odreagování. Určitě doporučuji.

Ralemo
06.12.2021 5 z 5

Krásný příběh stejně jako předchozí díly. Super zápletka, Halton dlouho odolával, ale nakonec podlehl krásné Fee. Doporučuji

Tesset
05.12.2021 4 z 5

I když to nebyl přímo muž z BAM, líbilo se mi to a Haltona jsem si oblíbila. Celý příběh se mi líbil. Akorát se mi zdálo, že vždycky když byl příběh vyprávěn z pohledu Fee, tak se Halton choval jinak a nějak to k němu nesedělo. A taky se Baronet trošku zhoršil - překlad místy dost drhnul a chybek tam taky bylo dost. Doufám, že to byla výjimka a ne normální stav.

havrmoni
05.12.2021 4 z 5

Oproti předchozím dílům trošku pokulhává, ale možná je to tím, že prostě už nejde o kluky z BAM. Ty jsou tam jen okrajově. Jinak příběh sám o sobě je pěkný, ani tady autorka nezklamala. Oddechový příběh.

Raislin
30.11.2021 5 z 5

Kniha se líbí. Je to nádherná, romantická "pohádka". Naprosto perfektní příběh, když chcete vypnout a zasnít se. Oddechovka, ostatně, jako všechny díly této série.

Gabriela143
29.11.2021 3 z 5

Trošku sklamanie... predchádzajúce diely mi prišli o niečo lepšie. Tu som sa nejako nemohla rozčítať, aj keď na mňa Halton pôsobil ako veľmi sympatický muž.

petusska01
27.11.2021 5 z 5

Jedna z tých lepších v tejto sérii! Síce musím povedať, že nič také nepredvídateľné sa v príbehu nestalo ale vôbec mi to nevadilo. Čítalo sa to rýchlo a autorka dokázala vyvolať vo mne emócie. Halton aj Fee (zvyknúť si na toto meno mi dalo zabrať) boli velmi príjemná dvojka. Začiatok ako sa dávali dokopy bol zaujímavejší ale celkovo veľmi dobrý príbeh. Celá séria patrí k tým kvalitnejším veciam, takže určite smelo do toho.

georginaa
25.11.2021 5 z 5

Někteří moc chytří lidé mají jednu špatnou vlastnost a to tu, že nedokáží přijmout sama sebe a vidět se v lepším světle. Podceňují se, obávají se a vlastně není čeho. Člověk jako takový vždy je určen žít ve smečce, jen musí najít tu pravou, co by se naučila snášet menší hříchy a ukázala tak, že vše není tak špatné jak se zdá. To se přesně stalo Haltonovi, když poznal Fee. Nevěřil sám v sebe a hledal citové problémy, tam kde nebyli. Ještě že se Fee nedala, nakonec to byl nejkrásnější konec, pohlazení na duši za všechny BAM.

johana3160
22.11.2021 5 z 5

Mam rada romany MM, a serie VI opravdu stoji za to. Nektere dily jsou lepsi jine horsi a zalezi i v jake nalade je ctu. Neco maji ale spolecne. Naprosto suk… uzasne hlavni hrdiny :) Halton je dalsim z rady a jeho pribeh ma vse co od techto romanu ocekavam a co chci cist a tentokrat sedlo i me nacasovani nalady. “Bohuzel” to byl dil tak dobre napsany, ze mi zabral jen par hodin, tak musim hledat dalsi knihu, co bych mohla takhle slupnout. Ale co si budem nalhavat… takove se hledaji tezko;)

2688
22.11.2021 5 z 5

Další sladký příběh, který si tě získá :-*
Nemůžu jinak než dat plný počet ⭐ patří přeci k našim klukům z BAM

anna7852
20.11.2021 4 z 5

Trosku zklamání,předchozí díly byli o moc lepší,ale i tak to bylo hezke

illca2
14.11.2021 4 z 5

A mě se to líbilo!!! A moc !!! Všechny knížky od spisovatelky mají vše, co romantická dušička hledá. Za mě doporučuji ⭐

narisa
10.11.2021 5 z 5

Paráda. Čtení dalšího dílu jsem si fakt užila. Halton byl skvělý bojovník za práva dětí a obětí. Neskutečně citlivý a zároveň totálně zabedněný vůči sobě. S Fee k sobě krásně ladili. Moc jsem jim to přála. A ano, jak už tu někdo zmínil, raptor mě velice pobavil. Rozhodně doporučuji.

Evka3814
10.11.2021 5 z 5

Prostě další pan dokonalý;-)...tento díl byl za mě asi nejslabší,ale vzhledem k tomu že patří částečně k BAM tak nemůžu jinak než dát 5

lusitta05
08.11.2021 4 z 5

No prvá polovica ma akosi nebavila,ale potom sa to zlepšilo,dobre sa to čítalo a dojímavý koniec mi to všetko vynahradil.

Anna195
08.11.2021 5 z 5

Ďalší diel zo série Vested Interest za mnou, a teda tento diel si ma úplne získal, jednoducho autorka to s romantikou vie, čo dokázala aj v tomto príbehu. Áno, síce používa takú sladšiu romantiku, ale mne to pri jej príbehoch vôbec nevadí, pretože to vždy vie vyvážiť. A presne táto séria je jedna z tých, ktoré mne učarovali.

Na stretnutie s právnikom Halom som sa tešila a fakt bol skvelo vykreslený. Síce navonok môže pôsobiť na ľudí nekompromisne, odmerane a bez štipky citu, ale vo svojej podstate bol úplne iný. Páčilo sa mi, že dokázal pomáhať ľuďom, ale nielen ako právnik, ale hlavne ako obyčajný človek. Ja tých chlapov, za ktorých hovoria činy jednoducho zbožňujem a za Hala činy určite hovorili. Aj napriek tomu, že mal okolo seba postavený takzvaný múr, čomu sa nečudujem, keďže zažil detstvo, aké zažil, ale Fee tento múr postupne búrala.

Obaja sa v tomto príbehu skvelo dopĺňali, chémia medzi nimi sa dala doslova krájať, a to ich vtpiné doťahovanie stálo za to. Ale pravdou je, že Fee to tiež nemala ľahké, no napriek tomu s čím musela bojovať alebo skôr s kým, pôsobila na mňa ako silná žena, ktorá chce tiež zažiť svoju lepšiu budúcnosť. Je pravda, že Hal dlho odolával svojim citom a niekomu sa môže zadať, že sa tým príbeh tiahol, ale práveže mne to tak neprišlo. Ja som si búranie jeho múrov užila, no v jednom momente som s ním chcela aj zatriasť. Nuž niektorým chlapom dôjde všetko troška neskôr.

Opäť v príbehu vystupujú postavy z predchádzajúcich dielov, ale aj nová postava René, ktorého som si obľúbila, s jeho skvelou povahu to inak ani nešlo. Epilóg bol nádherný a tento pár si svoj šťastný koniec zaslúžil.

AliceTief
08.11.2021 5 z 5

Opět krásný příběh, moc dobře se četlo, sladká jednohubky =)

petulkapeta
07.11.2021 5 z 5

Jak to, že neviděl tutéž osobu jako já? Šokovalo mě, jak si sám sebe ošklivil. Bylo znepokojivé, jak v sobě odmítal vidět cokoli, co nebylo negativní. Neviděl to, jak je laskavý k lidem. Jak mu evidentně záleží na li dech, které má rád. Protože já jsem věděla, že lásku ci tí, jenom ji odmítá vidět - nebo se až moc boji ten cit přiznat. Něco v minulosti mu bránilo v sobě vidět to dobré. Kvůli strašnému dětství to nedokázal rozpoznat.

Ja tuhle serii miluju a jsem zvedava na dalsi dil...

Kristy.Seb
06.11.2021 4 z 5

Vítězství je všechno - bez ohledu na to, co musíte udělat, abyste ho dosáhli.

Každý člověk má v sobě trochu dokonalosti.

A další sexy kousek do party. :) Opět milé, čtivé a dojemné.
Velmi mě bavila diskuze o tom, kdo doma šéfuje. A taky, co dělat, aby manželka stále milovala svého muže. Dokonalé!

láska

2019  80%Kontrakt