Vesnická holka

Vesnická holka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446285/bmid_vesnicka-holka-vwo-446285.png 3 21 21

Napadá tě lepší plán, jak strávit páteční večer, než tak, že přijmeš pozvání od svého nejlepšího kamaráda Sama a jdete se v doprovodu další nejlepší kamarádky Denisy trochu pobavit a popít? Na party se seznámíš s Danielem – klukem, do jehož pomněnkově modrých očí se bezhlavě zamiluješ. A to nemluvím o jeho úsměvu. Měla bys ho nechat na pokoji, nebavit se s ním, nevšímat si ho, ale o to víc tě přitahuje. Co se skrývá v klukovi, který pro tebe není vhodný? A proč vlastně?... celý text

werick
27.01.2023 3 z 5

Odpočinková knížka na jedno odpoledne, která neurazí, ale ani nenadchne.

Kantynka
25.02.2021 3 z 5

knížku jsem přečetla za jeden večer, byla to taková fajn oddechovka, ale za mě úplně ne. jsem asi už moc náročnej čtenář. knížka mi přišla taková celá naivní, hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla a ty detailní popisy sexuálních scén se mi tam vůbec nehodily.
knížka byla čtivá a pozitivně hodnotím i krátké kapitoly.

josef2568
13.01.2021 5 z 5

Knížka celkem zajímavá s příběhem s kterým mohl být každý v kontaktu v mládí. Prakticky knížka mě donutila druhý den si jí zase číst dál, takže vše splnila.

Míša123447
10.01.2021 5 z 5

Odpočinková knížka, ve které hlavní postava vypráví o své rodině, přátelích, škole a hlavně o velké lásce, kterou zažívá. Velice se mi také líbily vtipné poznámky, které autorka do děje vložila. Tuto knihu hodnotím velmi kladně a mohu ji jen doporučit :)

Knihomolka97
29.12.2020 3 z 5

U této knihy se nebudu nějak dlouho rozepisovat. Zkrátka a dobře za mě takový průměr. Neurazí ani nenadchne. Na odpočinek ale určitě stačí. Hlavní hrdinka, coby 18ti letá holka, se na svůj věk chová strašně dětinsky. Aspoň to teda na mě tak působilo. A ta naivita? Ech.

misa9840
26.11.2020 4 z 5

Pohodová oddychová knížka, která se dá přečíst za jedno odpoledne. Příběh především o přátelství a o lásce. Bude bavit každého, kdo má rád romantiku.

gargamelka
22.11.2020 4 z 5

Odpočinková knížka ze života. Čte se sama.

Misak60
20.11.2020 5 z 5

Tato kniha se mi líbila tím, že do děje nebylo zapleteno příliš mnoho postav a dalo se tak v knize dobře orientovat. Přečetla jsem ji jedním dechem. Nějaké pasáže mohly být v knize víc rozepsané. Autorka do textu přidávala své vtipné komentáře a myšlenky, které mě vždy rozesmály.
Knihu tedy hodnotím kladně a rozhodně doporučuji jako takové oddechové čtení těm, co mají rádi romány z vesnického prostředí.

přátelství romantika vztahy mezi vrstevníky

Autorovy knížky

2020  60%Vesnická holka