Vesmírný detektiv

Vesmírný detektiv https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91441/vesmirny-detektiv-91441.jpg 4 5 5

Po stopách tajemství našeho vesmíru Světoznámý vědec M. Bhaumik staví své čtenáře do role vyšetřovatele vesmírných záhad a vede je k řešení otázek, s nimiž si vědci lámali hlavy po celé věky. Poznáte, jak a kdy vznikl náš vesmír, čím jsou tvořeny hvězdy, co jsou to kvazary, dozvíte se o černých dírách, mlhovinách, galaxiích a nesmírných vesmírných prázdnotách, proniknete do nitra neutronových hvězd a projdete se po vzdálených planetách. Zajímavá fakta spolu s oslnivými barevnými fotografiemi vytvářejí ideální publikaci vhodnou pro vesmírné detektivy všeho věku.... celý text

Literatura naučná Věda Vesmír
Vydáno: , Universum (ČR)

Cosmic detective , 2008

anetka.repova
18.03.2015 5 z 5

Kniha o vesmíru wau, tak to jsem nečekal, že bude až tak dobrá. Je strašně srozumitelně napsaná, pro laika jako jsem já přímo stvořená.

StrYke
09.03.2013 3 z 5

Autor je podporovatelem Škola hrou a tohle je učebnice pro třetí třídu na základní škole. Zhruba tak vypadá Vesmírný detektiv, který se sice moc pěkně čte, ale žádný alespoň trochu seznámený člověk si z něj moc toho neodnese a navíc je čtenář podroben zkoušce "detektiva".

Autorovy knížky

Mani Bhaumik