Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky

Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93790/versovane-rozcvicky-pro-kluky-a-holcicky-93790.jpg 5 17 5

Kratičké říkanky provází veselé ilustrace a metodické popisy jednotlivých cviků. Všechny cviky jsou lehce zvládnutelné i pro nejmenší děti a není k nim třeba žádných speciálních pomůcek. V úvodu nalezneme přehlednou tabulku motorického vývoje dítěte v prvním roce a předškolním období.

Ctirada
31.08.2023 4 z 5

Většina říkanek jde dobře "přes pusu" a verše bychom si mohli časem zapamatovat.

Popis cviků doprovází jednoduchý nákres - sice občas nedostatečný, ale cviky jsou natolik notoricky známé, že lze z popisu pochopit jak na ně. Chybí mi však informace, kolikrát cviky opakovat. (Knížka obsahuje 42 cviků. Když každému věnujeme aspoň 10 sekund, cvičení zabere skoro 10 minut, což je pro malé děti tak akorát, takže opakujeme 3x až 6x.)

Jako u většiny "praktických" knížek bych ocenila kroužkovou vazbu, aby se stránky při práci nezavíraly. (Knížku jsme naskenovali a promítáme na televizi.)

Knihu jednoznačně doporučuji, je to skvělý námět na smysluplnou aktivitu s dětmi.

Daněla
25.03.2021 4 z 5

V celku je knížka povedená. Většina básniček je fajn. Někdy by to chtělo lepší popis a vyobrazení cvičení.

Samira
03.12.2017 5 z 5

Opravdu povedená a více než praktická. Kniha najde v knihovně četné využití a otevírat se bude opravdu často.
Doporučit se dá rodičům i odborníkům, ale především se nejen kvůli kresbě bude líbit samotným dětem.
Doporučuji!

Bablu
15.08.2016 5 z 5

Naše oblíbená série knížek, super ilustrace i říkanky. Dceru baví už přes dva roky, většinu umí zpaměti.

Danafantom
02.07.2016 5 z 5

Sympatická knížka, při rytmických verších se pěkně procvičí celé tělo :-)

pro děti od 3 let poezie pro děti

Kniha Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky je v