Velká kniha říkadel

Velká kniha říkadel https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431874/bmid_velka-kniha-rikadel-gWm-431874.jpg 4 5 5

Velká kniha říkadel potěší nejen děti, ale i dospělé čtenáře. Lidová slovesnost je prolnuta a doplněna současnými verši, jejich výběr umožňuje dětem, aby si je po přečtení s dospělým mohly říkat samy. Říkanky se mohou též stát vítanou pomůckou pro učitele předškoláků i malých školáků. - říkadla - básně - pohádky - jazykolamy - hádanky - rozpočítadla - malované čtení... celý text

lucy.sankova
21.10.2021 4 z 5

Pěkná kniha, krásné ilustrace :)

ramoni
10.02.2021 5 z 5

máme doma několik souborných knih říkadel a takhle je nejzdařilejší, s nejhezčími ilustracemi a celkově pěkném kvalitním provedení, je zde zařazeno i několik pohádek, hádanek a jazykolamů

muchomurka
21.05.2020 3 z 5

Knížka obsahující známá i méně známá říkadla, básničky a hádanky s pěknými ilustracemi mě mile překvapila. Oceňuji, že je členěna do ročních období. Ale nebude asi patřit k nejoblíbenějším a nejčtenějším, přesto je fajn mít básničky z dětství pěkně v jedné knize a mít tak možnost si je osvěžit. Uvidíme, co na to naše malá.