Velká kniha fuckupů

Velká kniha fuckupů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368288/bmid_velka-kniha-fuckupu-F53-368288.jpg 4 42 9

Kniha vychází z populární série pravidelných setkání a přednášek FuckUp Nights, během kterých známé osobnosti v deseti minutách mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa včetně českých měst. Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života.... celý text

veronika9761
18.02.2022 3 z 5

Velmi poucne ctivo. Nektere pribehy bych uvitala delsi a jine jsem zas přeskakovala, protoze me neoslovily.

branislav1814
07.01.2021 2 z 5

Čte se docela rychle, nicméně výběr samotných fuckupů je diskutabilní. Každopádně, to že většina z nich neoslovila mně neznamená, že někomu jinému se líbit nebudou a nenajde v nich inspirující myšlenku či poučení. Chtěl jsem knížku "posunout" dál ale nakonec u několika příběhu jsem našel něco inspirativního a motivujícího nakonec i pro mně a proto si jí zřejmě ponechám. Pokud mi nebude zabírat moc místa :)

Lily101
09.12.2020 4 z 5

Zajímavá kniha...jen nedoporučuji číst na “jeden zátah”, neb Vám pak příběhy mohou připadat poměrně jednotvárné.

lubosvnenk
08.07.2020 5 z 5

Pokud se vám v životě něco nepovede, zkuste najít útěchu v této knížce ????????

W0JTAS04
06.01.2020 4 z 5

Těžké hodnotit, ale většina příběhů se čte velmi dobře. Zvláště pak oceňuji vsuvky ve stylu "rozbor slova fuckup". :D

Pasadenka
29.12.2019 3 z 5

Další knížka, která se dá podle mě jen těžce hodnotil, jelikož se jedná o soubor vyprávění různých lidí. A jak to tak bývá, někteří měli co říct, některý mě zaujali a někteří: NE. :D

Když to ale vezmu jako celek, jako myšlenku toho, že je dobré se podělit o své nezdary, které jsou důležité pro posun do předu tak nejspíš dobrý. :) Ale jaksi nepatřím k lidem, kterým někdo musí speciálně říkat, že někdy věci nedopadnou ale i tak můžou dopadnout dobře. Ale jako zajímavost fajn. A některé příběhy byly i poučné. Nicméně knižně řečeno 3 hvězdičky. Ale to je dobře, ne? :D

lukas9608
16.10.2019 4 z 5

Některé uvedené fuckupy jsou vtipné, jiné smutné či depresivní nebo úplně šílené. Celkově zajímavé a oddychové.

OldřichHanton
11.07.2019 5 z 5

Fuckup nights, tedy show, kde různé osobnosti vyprávějí o svých neúspěších, se stala rychle velmi populární. Dočkali jsme se tedy i literárního zpracování jejich nejlepších příběhů, navíc proloženými i několika úvahami průserech, neúspěších a jejich roli v lidském životě.
Rozhodně myslím, že se knížka povedla. Záleží samozřejmě člověk od člověka, někteří vypravěči mi byli nesympatičtí a jejich příběh mě příliš neoslovil, jiní mě ale opravdu inspirovali. Formát audioknihy se na krátké příběhy výborně hodil a ačkoli mi poslech knihy obvykle trvá o dost déle, než její přečtení, Fuckupy jsem přejel za pár dní. Rozhodně mohu doporučit.

alzbeta4340
01.03.2019 4 z 5

Nebylo to nezajímavé čtení. Většina aktérů má můj hluboký a upřímný obdiv za to, co všechno prožili a jak to zvládli.
Ideální čtivo do vlaku nebo MHD.

řešení problémů

Autoři knihy

Tomáš Studeník
česká, 1976
Ivan Brezina
česká, 1967

Kniha Velká kniha fuckupů je v