Veganské vaření snadno a bez námahy

Veganské vaření snadno a bez námahy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239229/bmid_veganske-vareni-snadno-a-bez-namahy-239229.jpg 4 13 3

Dají se veganská jídla připravit jednoduše a rychle? Ano! V této knize najdete jednoduché recepty pro všechny, kdo si chtějí připravovat pestrou veganskou stravu rychle a pohodlně – se snadno dostupnými ingrediencemi, skvělými nápady, tipy a triky pro veganské vaření, pečení a grilování. Náročné recepty s exotickými surovinami nejsou nutné a cestu do prodejen zdravé výživy a bio prodejen či objednávky ve veganském e-shopu si můžete klidně ušetřit. Zde najdete pro každého něco – vydatná domácí jídla, čerstvé středomořské pokrmy, asijské a orientální recepty zajímavých chutí a samozřejmě i božské dezerty. To vše s využitím snadno dostupných potravin, ovoce a zeleniny. Autor této knihy je kreativní kuchař, který připravil spoustu pestrých, aromatických a chuťově zajímavých pokrmů, které se staly skutečným trendem a dovedou probudit opravdovou chuť na veganský způsob života.... celý text

Kiyu
04.11.2018 5 z 5

Mohla by být ještě trochu jednodušší ale je skvělá. Opravdu nejjednodušší vegan kuchařka co jsem zatím četla. Popisuje základní potraviny pro veganskou kuchyni a kde je sehnat - postačí i výběr vašeho supermarketu.

J.books
23.08.2015 2 z 5

Poměrně pěkná veganská kuchařka, dobré fotky i recepty

Ebba
14.06.2015 5 z 5

Velice chutné recepty, ale několik z nich bohužel neodpovídá vzhledem fotkám. I přesto doporučuji :).