Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239110/bmid_vasnivy-sprostak-gUy-239110.jpg 4 886 133

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex… pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Dirty Rowdy Thing , 2014

milst
07.12.2015 5 z 5

já to četla nejdřív ve slovenštině, ale v češtině jsem si to o moc více užila....za mě super :)

Kaaramelka
03.12.2015 5 z 5

Druhý díl této série se mi líbil více, ale řekla bych, že série Božských se mi líbila o něco více, ale i tak jsem se nedokázala od knihy odtrhnout, je velmi čtivá, vtipná a plná lásky. Dokáže překvapit, zaujmout... a u člověka vyvolá všelijaké emoce. Autorky mě nezklamaly, jsem opět spokojena!

JanaDor
28.11.2015 4 z 5

Druhý díl ze série Wild seasons se mi líbil více než první. Možná to bylo tím, že oba zamilovaní hrdinové neřešili jen trable s láskou, ale měli i své soukromé problémy, které mohou potkat každého z nás.Příběh je opět psán čtivě, má děj, sympatické hrdiny a musím uznat i hodně erotických scén. Ale proto se to jmenuje erotický román, že? Vše je vykresleno přirozeně a některé momenty jsou teda opravdu inspirativní.

Nel-ly
27.11.2015 3 z 5

Harlow i Finn pobavit dokáží, ne že ne, a některé jejich postelové scény stojí za to, ale zase je jich tam spoustu, kterých bych raději přeskočila a dala přednost vývoji příběhu, který mi přišel nějak bez pořádné gradace, bylo to takový... hm, stalo se a hm, skončilo... každopádně se jedná o něco, na co si znovu už nevzpomenu, viděla bych to na slabší průměr, kterému pomohlo, že slovní přestřelky jsou tentokrát opravdu vtipné

dorkas
26.11.2015 5 z 5

Klobúk dole pred pani prekladateľkou (pretože povedzme si popravde,nie je nič horšie ako dovrzaný preklad) - a toto bolo opäť svieže, vtipné a malo to grády!!!

Slovné prestrelky medzi Harlow a Finnom na nezaplatenie, 100 bodové! Erotické scény a iskrenie medzi hlavnými hrdnami také silné, že som sa občas bála, aby mi z toho neskolaboval tablet :D Konečne som sa po Božskom bastardovi dočkala repete, takže táto kniha si našla svoje čestné miesto na TOP poličke v mojej elektronickej knižnici...

Katera
22.11.2015 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem doslova zhltla. První díl série mě trochu zklamal, ale tenhle to plně vynahradil. Vztah Finna a Harlow mě bavil. Konec mile překvapil - a pak že 2x do jedné řeky nevstoupíš :-)

fidáš
19.11.2015 3 z 5

Právě jsem dočetla. Skvělé počtení. Děj mě zaujal už od začátku. Vřele doporučuji.

Haňulec
16.11.2015 5 z 5

Po přečtení Vášnivého svůdnika, který u mě zabodoval jen na 3*, jsem nečekala, jak dobrá tato kniha bude. Příběh mě úplně pohltil a já se od něj nemohla odtrhnout. Knihu mohu jen doporučit. Kdybych mohla dát více jak 5*, tak bych neváhala.:-)

ASIM27
10.11.2015 5 z 5

Mám přečtené všechny knihy této dvojice a pokaždé mě pohltí. Tahle knížka byla skvělá, moc mě bavila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, velmi čtivé, skvělé propojení s první knížkou, doufám, že bude ještě třetí.... No jedním slovem - skvělé!!!

martiiinkajjj
07.11.2015 5 z 5

Po dlouhé době knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, byla úžasně napsaná :) byla vtipná, erotické scény byly prostě nej....fakt jsem ráda že jsem si jí tento víkend přečetla...co víkend tuto sobotu :D prostě tuhle knížku jen tak nedoložíte. Sice je pravda, že děj byl už předem jasný (knížky na toto téma končí vždycky stejně - proto je taky ráda čtu), ale do toho jsem s tím šla. Těším se na další díl...:) za mě rozhodně: * * * * *. PS: tento díl byl možná o trošku lepší než první díl :)

Karolína18
03.11.2015 4 z 5

Zase o třídu lepší, než první kniha ze série. Tyto dvě dámy, co dokáží napsat něco tak vtipného a zároveň i střízlivě romantického, jsou zkrátka geniální. Hlavní hrdiny jsem si velmi oblíbila. Naprosto mě odzbrojilo, s jakou lehkostí dokázali vyřešit všechny spory. Byla to příjemná změna oproti neúnavným hádkám, jimiž jsou knihy tohoto ražení přeplněny. Jo, tohle bylo zkrátka ono. Těšila jsem se a dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Jen tak dál, holky!

EvaSupovic
18.09.2015 5 z 5