Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239110/bmid_vasnivy-sprostak-gUy-239110.jpg 4 886 133

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex… pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Dirty Rowdy Thing , 2014

Danca196
24.08.2017

Lepší než první díl a fajn oddechová kniha na dovolenou:-)

jani.ruzicko
24.08.2017 5 z 5

Tento díl se mi líbil rozhodně víc než první :) pobavil a dobře se četl... za mě jeden z nej ze série. :)

avalonek
19.08.2017 4 z 5

Bohužel to čtu na přeskáčku,ale nějak to nevadí.Nebylo to tak špatný,jako další díl,kterej byl fakt nudnej.Tady teda zase bylo mooooc sexu,ale ty knížky o tom jsou no..Takže nakonec,docela slušný postavy a i občas vtip,takže sem se nenudila..

kacaaba
10.08.2017 5 z 5

Nečekala jsem, že se tak nasměju. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, nic hrozně dramatického, ale romantika a vtip opravdu nechyběl.

Nita17
08.08.2017 4 z 5

Lepší než jednička, tady mě hlavní postavy vážně baví! Není to jen o těle. ;)

helkol
21.07.2017 4 z 5

Další fajn kniha z kategorie nenáročné čtení na léto. Ačkoliv člověk už dopředu odhadne děj, stejně knížka baví. A vzhledem k tomu že mi to díky ní utíká v práci rychleji, mohla by mít i více stránek, ale to už fakt nevím kam by se příběh ubíral :D...

Kekik
19.07.2017 4 z 5

Po knize Vášnivý svůdník jsem čtení Vášnivců na chvíli odložila. Bála jsem se totiž, že to bude další bezdějová kniha plná sexu. Ale !!! Když jsem se odhodlala, zjistila jsem zhruba tak ve třetině knihy, že Sprosťak je tak o 2 a půl tenkého chlupu lepší než Svůdník. V polovině už jsem uvažovala o "lepší o celou hvězdu".
Proč ??? Odpověď je jednoduchá: Má to děj !!! Opravdu se zde aspoň něco děje. Nejsou jen přikovaný v posteli, ale oni ŽIJÍ. Oproti "nedějovém nepříběhu" Mii a Ansela si Harlow a Finn užívali i jinak- třeba rybařením. Mají problémy, starosti, radosti a skvělý sex.
Takže nakonec o dvě hvězdy lepší kniha.

Chochi26
07.07.2017 3 z 5

Opravdu dobré odreagování,takový ten příběh, u kterého nemusíte přemýšlet,takže nic co by nadchlo,ale příběh ani neurazí...

a.nnysek
28.06.2017 5 z 5

Super, možná o něco lepší než předchozí díl :-)

nadenka13
25.06.2017

skvělé oddychové čtení doporučuji

arket
23.06.2017 5 z 5

Takové odpočinkové čtení.

Majjina
18.06.2017 3 z 5

Už slabší jak první díl, ale pořád pěkné čtení. Líbilo se mi, že jsou zde zmínky i o ostatních kamarádech.

Arwen329
03.05.2017 4 z 5

Vynikající kniha, taková romantika i sranda. Mě se knížka velmi líbila. Za mě Ano.

havrmoni
24.03.2017 5 z 5

Tak na tomhle jsem si po prvním díle spravila chuť. Moc pěkné a hlavně mělo to děj,bylo to o něčem co se dalo číst. A pro mě to nejlepší,pohled z obou stran. I když jsem některým Bastardům dala 5*, tohle se mi ze všech líbilo nejvíc.

lea6493
21.03.2017 5 z 5

lepší než první díl. Byl zde lepší příběh a zajímavější

Evule114
16.03.2017 5 z 5

Přišlo to jen mě, že tenhle díl byl mnohem lepší než předešlý? Přišlo mi tam víc děje i to zakončení bylo lepší. Jsem ráda, že tam byla zmínka o Mii a Anselovi, ale Harlow mě naprosto dostala. Chtěla bych taky takového Fina :-) No na třetí díl si musím počkat :-( ale soudím, podle toho druhého, že to bude naprostá bomba :-) už se nemůžu dočkat...

paprika75
02.03.2017 5 z 5

U mně dobrý. Myslím, že je druhý díl nejlepší z celé série ... Alespoň zatím. Uvidíme, co ještě bude vypuštěno do světa.
Ze všech holek ze San Diega se mi Harlow líbí nejvíc ... Její přístup k životu. Finn je OK, i když z těchto citlivých dominantních nadsamců vždycky trochu kouká Christian Grey. Takže za mně 4-5*

Lenka.Vílka
28.02.2017 4 z 5

Po dlouhé době jsem se začetla do další knihy autorského dua Christina Lauren. Jak to dopadlo?
První polovina je o ničem. Teda, o něčem je, o tom jednom. Což je ok, on erotický román by bez sexu asi napsat nešel. Druhá polovina byla lepší. Vadilo mi jediné. Prapodivně vystavěná jeho rodinná situace, která zastíní její rodinnou situaci, a stane se zápletkou snad všeho. Konec byl tak sladkej, že mě málem omylo, ale udělalo mi radost, že neproběhlo žádné slzavé údolí.
Lepší něž první díl a jsem zvědavá na další.
Rozhodně slabší než božská série, ale začíná se to zlepšovat. Jedno mají ale obě série společné. Absolutní čtivost.

fidáš
01.02.2017 3 z 5

Trošku zklamání, po sérii "Božských...." mě nijak nenadchla kniha Vášnivý svůdník ani Vášnivý sprosťák.

cukrovka
11.01.2017 5 z 5

Knížka od které jsem se nemohla odtrhnout, byla vtipná a čtivá. Harlow a Fin byli sympatickou dvojicí. Souhlasím s připomínkou v komentáři SBH o překladu termínu "výška" - úplně mě to tahalo za uši už v předešlém díle. Vždyť přece používáme vejška nebo vysoká.

erotika sex s ex

2013  81%Božský bastard