Váš osobní StartUp: Připravte se na budoucnost, investujte do sebe, změňte svou kariéru https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167435/vas-osobni-startup-pripravte-se-na-budoucnost-investujte-do-sebe-zmente-svou-karieru-167435.jpg 4 9 3

Spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti LinkedIn Reid Hoffman a Ben Casnocha ve své knize ukazují, jak nastartovat kariéru v dnešním vysoce konkurenčním světě. Klíčem k úspěchu je přistupovat ke kariéře, jako by se jednalo o startup. Díky tomu dokážete přežít a prosperovat a dosáhnout svých nejodvážnějších profesních cílů – stanete se generálním ředitelem vlastní budoucnosti a převezmete nad ní kontrolu. ... celý text

TessieB
06.07.2022 3 z 5

Problém seberozvojových knih je ten, že by se v 90 % daly napsat jen na třetinu své délky. U této knihy by stačilo asi přečíst první kapitolu, závěry každé z kapitol (obsahují tipy, co udělat zítra, příští týden a za měsíc) a závěr a bylo by to. Je vidět, jak se americká mentalita odlišuje od té naší. Mnoho věcí nelze aplikovat u nás, něco si ale určitě z knihy vezmete - neseďte na zadku a jděte svému pracovnímu štěstí naproti.

LadyCotton
16.10.2020 3 z 5

Námět knihy není vůbec špatný, ale kniha by s dala napsat stručněji. Autor vždy hlavní myšlenku dané kapitoly omýlá pořád a pořád dokola. Což je už ve čtvrtině knihy značně unavující.

lucin_a
27.11.2016 4 z 5

Pro ty, co nevedi, jakym smerem se v kariere vydat.

nový začátek

Autoři knihy

Reid Hoffman
americká, 1967
Ben Casnocha
americká

Kniha Váš osobní StartUp: Připravte se na budoucnost, investujte do sebe, změňte svou kariéru je v