Vánoční příběh

Vánoční příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125342/vanocni-pribeh-125342.jpg 4 64 20

S moudrou vdovou a mladými manželi s čtyřletou dcerou poodhalíme roušku vánočního tajemství a příběh nám pomůže pochopit pravý smysl Vánoc a jejich poselství.

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

The Christmas Box , 1993

Luigi1
12.02.2023 5 z 5

Moc krásně napsané

Mánička178
01.01.2023 4 z 5

Milý a laskavý vánoční příběh... přesně pro chvilky, kdy se člověk chce zastavit a přemýšlet nad tím, co má v životě opravdu smysl... :)

SuperSojka
06.12.2020 4 z 5

Tohle je literární dar umět jednoduchými slovy nastolit příběh, napětí a očekávání pointy. Autor nedisponuje nějakým speciálním literárním stylem, prostě jen velmi sugestivně vypráví. Rodinné vánoční poselství zabalené do pěkné vánoční skříňky.

foxi_ii
04.06.2019 3 z 5

Když jsem četla knihu právě na Vánoce čekala jsem, že mě na ně ještě víc naladí, protože ten rok jsem zrovna žádnou vánoční atmošku nenasávala. A moc se tak nestalo.
Příběh je jinak velice milý a pěkně se čte.

BludickaJulie
15.01.2019 2 z 5

Čakala som síce trošku viac, ale kniha bola veľmi pekná s dojímavým príbehom na zamyslenie.

Denys
02.12.2018 3 z 5

V dnesni uspechane dobe se jedna o knihu, ktera vraci k tomu, co je v zivote dulezite.

Ivuska 11
29.10.2018 5 z 5

Krasny pribeh, stale aktualni, sahneme si do svedomi, zda obcas take nemenime diamanty za kameni.

JPBelmondo
28.09.2018 4 z 5

Útlá knížečka, která se čte velmi lehce, sebou nese velmi dojemný příběh s vánočním poselstvím především pro všechny rodiče. A zcela jistě mnohým z vás, ukápne nejedna slza ...

ondras666
07.08.2018 5 z 5

Lehké čtení na pár hodin. Kniha s rychlím dějem, ale silnou a hlubokou myšlenkou. Doporučoval bych všem workoholikům.

lucik2773
30.07.2018 5 z 5

Normálně jsem na konci brečela. Krátký příběh, ale byl emotivní.

zuzka894
23.05.2018 5 z 5

Oddechovka, přečtete za den, dva. Žádná zápletka, napětí, prostě jen pohoda a Vánoce.

Lily101
06.02.2018 2 z 5

Téma "Zastavme se a zamysleme se..neutíká nám čas mezi prsty?" mi připadá příliš ohrané a nikoli pracně originální. Příběh mě moc neoslovil, připadal mi nereálný, leč o Vánocích je vše možné, neb zázraky se mohou dít, takže to bych moc nepřikláněla k tíži textu, jen mu to dodává míru pohádkovosti.

Samaret
22.01.2018 3 z 5

Taková oddechová záležitost na odpoledne někdy před Štědrým dnem. Je z dílka cítit zaměření na sdělení autorově rodině, ale to mi nijak dojem nekazilo.

Mruskulka
11.01.2018 5 z 5

Moc krásný, dojemný příběh. Krásně je v něm vyobrazeno, jak je důležitá láska, hlavně ta rodičovská.

Dáma s hrnstjm
30.12.2017 4 z 5

Vánoční poselství pro všechny uspěchané rodiče... naprosto prvoplánově zpracované a naprosto to funguje :)

MartinaF
23.12.2017 4 z 5

Krásný příběh, trochu smutný, trochu dojemný. Ale možná by se z povídky mohl stát spíše román, aby pořádně chytl za srdce. V těch několika málo stránkách povídce chybělo to, abych se do postav pořádně vžila.

EmmaEmma
26.12.2016 2 z 5

Přesto že jsem knihu dychtivě četla právě o Vánocích, jejímu příběhu jsem bohužel neuvěřila, neoslovil mě.

SonaH
30.10.2016 5 z 5

Útlá knížka, lehké čtení, trochu kalkulované, presto dojemné. Pekny dárek zaneprázdnenym tatínkum malych holčiček pod stromeček.

simlenka
31.10.2015 3 z 5

Takovej typickej americkej cajdák o lásce, smrti a kouzlu Vánoc - hrozně krásný a dojemný to je, ale v podstatě jsem přesně tenhle typ příběhu čekala a trochu mě štve, jak je to všechno na jedno brdo... Slza neukápla, ale knedlík v krku jsem měla.

Laguna2006
13.08.2013 5 z 5

Krásný příběh, který se čte jedním dechem. Konec je smutný, ale i krásný.