Vábivý plamínek

Vábivý plamínek
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104427/bmid_vabivy-plaminek-Ko9-104427.jpg 3 11 11

Gisella,známá novinářka píše poutavé reportáže ze strašidelných hradů.Ještě jí zbývá jeden hrad,ale hradní pán nechce mít s novináři nic společného.Gisella se však nevzdává...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Beckoning Flame , 1993

uzivatel4895
17.05.2023 4 z 5

je pravda, že im to trvalo dlho, v podstate približne až na strane 100 prišlo k bozku, ale knihu celkovo hodnotím dosť dobre, bavilo ma to od prvej stránky, vôbec som nemala nutkanie preskakovať pasáže ako to býva pri iných harlequinkách. U autorky naviac treba oceniť zmysel pre humor, viackrát som sa musela usmievať. Jedinú výtku mám, ktorú nemôžem nespomenúť - mená hlavných hrdinov boli príšerné - Gisella a Strachan :D Dosť mi toto dielo pripomínalo románik Oáza srdce v tom zmysle že hlavná hrdinka bola tiež slečinka z veľkého mesta a hlavný hrdina skromne žijúci muž :)

mirabl
27.10.2020 3 z 5

Když na sebe narazí dva zatvrzelí berani, a ten "souboj" pak trvá nekonečně dlouho, stane se pouze jediné: Místo hlavních hrdinů příběhu si čtenář zamiluje toho úžasného psa :-).

Monike
06.01.2020 3 z 5

Klasicka romantika na jeden vecer.