Vábení pouště

Vábení pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103045/vabeni-pouste-103045.jpg 4 34 34

Cecile, dcera francouzského milovníka arabských koní a pouštní krásky, se po smrti rodičů vydá na nebezpečnou pouť do Damašku, aby vyhledala kmen své matky. Hned po vylodění padne do rukou únoscům a na dražbě s otroky je prodána do harému. Jenže cestou je opět unesena tajemným beduínem. Cecile netuší, co ji čeká na konci strastiplného putování pouští.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Call of the trumpet , 2009

babiočka
27.12.2023 4 z 5

Moc hezká pohádka ;-) Jako odpočinkovou četbu vřele doporučuji.

martiline
02.01.2020 3 z 5

Jak už bylo psáno ... hlavní hrdinové byli na pár facek ... ale pak jsem se zase "zklidnila" a dočetla.

Denisa_a
19.08.2018 3 z 5

Příjemná romantická oddechovka z prostředí beduínů.

Lemurka
05.12.2017 3 z 5

Na této knize je nejzajímavější prostředí, kde se děj odehrává, a popis ze života beduínů. Příběh a chování hlavních postav mi spíš vadil, jak se furt chtěli/nechtěli, hlavně ke konci to bylo až trapné. Jako romantickou oddechovku pro nenáročné čtenáře můžu doporučit.

LenkaKa
08.03.2016 3 z 5

Hodně oddychové čtení, ale i to občas člověk potřebuje. Ke konci už se to dost "červenalo".

Linu
17.08.2015 3 z 5

Knize dávám tři hvězdy za romantiku a trochu toho napětí, ale někdy to bylo až moc přeslazený a hlavní postavy by si zasloužily pár facek...

ovpana
08.02.2015 3 z 5

Ze začátku moc hezké a hlavně zajímavé čtení.Dozvíme se o životě a zvycích beduínů o jejich putování pouštmi .Ale druhá polovina knihy se začla pomalu proměnovat v červenou knihovnu.Nejdřív chtěl On JI ale ona nechtěla a když už Ona chtěla Jeho ,on si mezitím z trucu vzal jinou. Ještě ,že beduíni mohou mít víc manželek..

alnahu
12.06.2014 5 z 5

Pěkná oddychová romantika, dočteme se v ní něco o životě beduínů . Líbila se mi-stojí za přečtení. Prima čtení na dovolenou.

Lee7
25.07.2013 5 z 5

Velmi dobře napsané kniha o lidech z pouště, jejich tradicí a hlavně zajimavém příběhu ženy, která se vydá do rodné země své matky, kde se vypořádává s svým osudem.

Handulenka
30.03.2013 5 z 5

Nádherně čtivá knížka.Za 7 hodin jsem ji měla přečtenou.Knihu doporučuji moc se mi líbila.

Autorovy knížky

2011  81%Vábení pouště