Protřepat, nelíbat

Protřepat, nelíbat https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296692/bmid_v-tajnych-sluzbach-protrepat-neliba-Wy7-296692.jpg 4 130 34

V tajných službách série

Cammie Morganová není obyčejná patnáctiletá holka. Umí čtrnáct jazyků, nepřítele dokáže sprovodit ze světa pěti různými způsoby (třeba jen kusem syrové špagety), a škola, do které chodí, je stejně pozoruhodná jako ona. Akademie Gillian Gallagherové se navenek tváří jako výběrový internát pro výjimečné mladé dámy, ve skutečnosti ale vychovává tajné agentky a špionky. Cammiinou další specialitou je schopnost dokonale splynout s okolím. Ne nadarmo má ve škole přezdívku Chameleon. Pokud chce, dokáže být neviditelná. Tím spíš nechápe, jak je možné, že si jí na jedné cvičné misi všiml Josh. Vypadá jako úplně obyčejný kluk, ale bude třeba ho pořádně proklepnout! Jenže pak Cammie narazí na problém, se kterým si neví rady: co se stane, když se do Joshe nečekaně zamiluje? Dá se skloubit život obyčejného kluka se supertajným životem budoucí špionky, o kterém se Josh nesmí nic dozvědět? A hlavně: bude ji mít rád, i když zjistí, kdo Cammie Morganová opravdu je?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

I'd Tell You I Love You, But Then I'd Have to Kill You , 2006

leleia
12.12.2016 odpad!

Nebetyčná blbost. Čekala jsem, kdy se dozvím, že Gallagherské holky vymyslely i toaletní papír. Špionky? Nope! Banda slepic. Pochybuji, že mé dvanáctileté já by si tuto knihu nějak výrazně užilo.

LilianaFalcon
08.12.2016 2 z 5

Velké zklamání. Furt jsem tajně doufala, že to nebude tak hrozné, jak všichni píšou, ale to bylo tak strašně nudné!!! A to že já věci pro puberťačky mám fakt ráda...

Kačkaknihomol
27.11.2016 4 z 5

Do knihy jsem se na začátku nemohla začíst, ale potom mně to pohltilo.
Těším se na další díl.

warca
05.11.2016 4 z 5

Do knihy jsem se hned začetla. Čekala jsem od ní trochu něco jiného. Prostředí bylo skvělé a celkový nápad taky. Nemám, co ji vytknout.
Přesto dám jen 4*, protože mě nakonec až tak nechytla.

marta14
23.10.2016 5 z 5

Prvních asi 70 stránek mě moc nezaujalo...Málem jsem to ani nedočetla ale čím více jsem se blížila ke konci,tím více mě to bavilo.Sice to není nějaká nejlepší kniha co jsem kdy četla,ale dá se u ní hezky odpočinout...
Nedala jsem pět hvězdiček jen tak...
1.za skvělý nápad
2.za školu jen pro holky
3.za Joshe
4.za málem smutný konec
5.za odpočinkovou knihu

kikizubik
08.09.2016 3 z 5

3, 5

Byla to velmi příjemná oddechovka. Kniha se četla velmi dobře a rychle. Stránky ubíhaly, protože kapitoly nebyly moc dlouhý a vlastně ani kniha nebyla. Cammie byla fajn hrdinka, ale v jednu chvíli mě velice zklamala. Holt puberťačka. Jinak nemám nic co bych vytkla.

Dym
28.08.2016 5 z 5

Začátek mě sice moc nezaujal, ale pěkně se to rozjelo : ) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

adela3429
12.08.2016 2 z 5

Tak tohle mě bohužel nechytlo. Věřím, že kdyby mi bylo třináct, byla bych nadšená, ale ve dvaceti jsem se opravdu nudila. Dočetla jsem se tak do poloviny a zbytek jsem už jen zvědavě prolistovala, abych věděla, jak to dopadne. Knihy pro mladší čtu docela často, ale zrovna tahle mi bohužel nesedla.

DariDerek
07.07.2016 3 z 5

Příjemná a milá oddechovka, ale bylo tam něco, co pro mě bylo rušivým elementem, ale co to bylo, na to jsem ještě nepřišla. Ovšem oukej, bylo to dobrý, já nemůžu říct nic negativního co se týče příběhu či hrdinky. To mě bavilo :-)

Adris
04.07.2016 4 z 5

Kombinace Totally Spies - Špionky s Programem na ochranu princezen. Nebo aspoň tak nějak mi to přišlo. Knihu jsem si užila a pokud ujíždíte na sarkasmu a holčičích spiknutích ve jménu lásky je kniha určitě pro vás:).

Liduka
28.06.2016 3 z 5

Jako oddechovka dobrý, ale čekala jsem asi něco trochu jiného.

Knižní střípky
24.06.2016 4 z 5

Nejsem cílová skupina, ale tento románek pro náctileté vůbec nebyl špatný, já ho tedy vnímala, asi i vzhledem ke svému věku, tak trochu jako parodii, ale to mi vůbec nevadilo, pro mě to bylo přitažené za vlasy, hooodně nadnesené, přaštěné, ale líbilo se mi to....velmi ráda ho doporučím své třináctileté neteři, neboť věřím, že cílová skupina, pro kterou byl napsán ho jako parodii vnímat nebude a najde si v něm to, co já už vnímám jinak:-)a pokud u nás vyjdou i další díly, ráda si je zase přečtu

andrea1239
24.06.2016

Prostě úvod k sérii, první třetina šílená. V podstatě jen popis prostředí, plné vtipných vsuvek, asociací, přirovnání. Ale je jich tolik, že jsem to nestíhala pobírat, abych se zasmála. Jsem skoro měla pocit, že čtu monolog člověka " na speedu". Pak se konečně začne něco dít, začtete se, je to vážně super čtení a najednou konec.
Nedokážu proto zodpovědně ohodnotit. Pořád mě štve, že už knížka skončila.

Lucie_D
19.06.2016 5 z 5