V dobrém i zlém

V dobrém i zlém https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460807/bmid_v-dobrem-i-zlem-9t7-460807.jpg 4 159 49

Lizzie je mladá a úspěšná právnička. Navíc je šťastně provdaná za Sama, který je jí zcela oddaný. Jednoho dne jí zavolá starý známý, jenž je obviněn z vraždy své ženy Amandy, a žádá ji o pomoc. Zach je hlavní podezřelý. Lizzie dlouho váhá, ale nakonec souhlasí, že se jeho případu ujme. Čím víc se Lizzie noří do nablýskaného světa brooklynské smetánky, tím intenzivnější má pocit, že tu něco nehraje. Zach netušil o své ženě spoustu zásadních věcí, a Amandini přátelé sotva věděli, že její manžel existuje. Jak Lizzie postupně odkrývá pravdu, je nucena čelit temným tajemstvím, která souvisí i s jejím zdánlivě dokonalým manželstvím…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Good Marriage , 2020

Hany.Honey
06.04.2021 5 z 5

Svižné, čtivé. Sledováno dvěma úhly pohledu, již mrtvé Amandy, které smrt se teprve vyšetřuje a Lizzie advokátky a kamarádky obviněného manžela z vraždy. Do toho míchanice kamarádek a jejich manželů se svými problémy, teď únik nějakých citlivých informací ze školy, že vraha, nebo toho, kdo má smrt na svědomí rozhodně hned neodhadnete.

JANIDE
02.04.2021 5 z 5

Kniha mě bavila, dobře se četla, spisovatelku mám moc ráda. Doporučuji

Tessia
27.03.2021 4 z 5

Na pomalé thrillery většinou moc nejsem, ale musím říct, že tohle se mi úplně trefilo do nálady. Trvalo mi sice nějakých 80 stran, než jsem se do knihy začetla, potom mi už ale ubíhaly stránky pod rukama. Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Autorka skvěle vykresluje partnerské vztahy a pozvolna odkrývá tajemství zdánlivě dokonalých manželství. Pokud hledáte nějakou odpočinkovou knížku s trochou napětí, V dobrém i zlém je za mě skvělá volba!

eliskaword
19.03.2021 3 z 5

Čekala jsem od knihy asi víc. Bylo to táhlé, místama jsem si přála, ať už to konečně skončí a zjistím, kdo je vrah. Vysoké hodnocení téhle knihy mě překvapilo...

Babouš
17.03.2021 4 z 5

Pořádně zamotaný příběh, ve kterém nemůžete věřit nikomu, protože všichni mají nějaké tajemství. Případ Amelia jsem hltal víc, ale autorka píše skvěle, těším se na další knihu!

Zrzavá_Tereza
15.03.2021 4 z 5

Tohle je trochu sofistikovanější thriller, než na jaké jsme běžně zvyklí.
Krásně se tu prolínají mezilidské vztahy, ať už pracovní či partnerské, s právní stránkou věci.

Ilona
07.03.2021 5 z 5

To byla panečku jízda.. Napínavé, rychlé, stupňující..
Velmi propracovaný thriller a že jich je na trhu opravdu spoustu.. Myslím, že nějakou dobu nebude s čím srovnat..

Ivuska.09
05.03.2021 4 z 5

Skvělý příběh, který má čím zaujmout. Vyskytuje se v něm poměrně hodně postav a jejich osudy jsou propleteny mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Zápletka je promyšlená a troufám si tvrdit, že konec vás překvapí.

BarboraLev
04.03.2021 5 z 5

Napínavé a čte se skoro samo. Moc se mi to líbilo.