Uzly – 75 čínských, keltských a jiných ozdobných uzlů

Uzly – 75 čínských, keltských a jiných ozdobných uzlů https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84357/bmid_uzly-75-cinskych-keltskych-a-jinych-1u2-84357.jpeg 5 5 5

Encyklopedie uzlů a technik drhání, s podrobnými návody k tvorbě netradičních ozdob a šperků. Okrasné předměty z uzlíků se vyrábějí už odpradávna po celém světě. Nyní se k jejich tvůrcům můžete přidat i vy. Každý z postupů je zde podrobně vysvětlen a doplněn názornými obrázky, takže se do práce může pustit i úplný začátečník. Výrobky můžete okrášlit korálky nebo jinými materiály, ale také můžete zůstat u klasické techniky. Fotografie vám jistě poskytnou dostatek inspirace. Touto nanejvýš zajímavou technikou si můžete vyrobit celou řadu fantastických šperků a ozdob, jak pro sebe, tak pro radost svých nejbližších, pro něž vám už nikdy nebude chybět skvělý dárek.... celý text

Literatura naučná Obrazové publikace Hobby
Vydáno: , Metafora

75 Chinese, Celtic & Ornamental Knots , 2009

Allebith
19.07.2017 5 z 5

Konečně pochopitelné návody! :D
Doposud nejvyužitelnější a nejhezčí encyklopedie uzlů s návody, jakou jsem kdy viděla. :) Rozhodně něco pro lidi, co chtějí nejen vyrobit estetický dárek nebo si ozdobit šaty, ale taky pro dlouhá letní odpoledne a zimní večery. ... Kéž by autoři udělali i něco o origami. :D

Herby77
15.04.2014 5 z 5

Tato kniha je moc pěkná,dá se podle ní naučit spousta věcí i když některé uzly jsou dost složité.