Už mě vidíš?

Už mě vidíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167592/bmid_uz-me-vidis-hlY-167592.jpg 4 922 252

Lacey Flint série

Novodobý Jack Rozparovač děsí Londýn. Je tady ovšem jeden podstatný rozdíl... Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Now You See Me , 2011

hanulka26
02.08.2015 5 z 5

Skvělá napínavá detektivka která určitě stojí za přečtení.

Selinute
27.03.2015 5 z 5

Vynikající thriller. Autorka si se čtenáři pohrává jako kočka s myší a rozuzlení celého příběhu tak činí nepředvídatelným. Knížka se mi moc líbila, a proto si určitě co nejdříve přečtu i druhou u nás vydanou autorčinu knížku Obětina.

DejnaDee
12.03.2015 5 z 5

Výborné čtení, napětí dýchalo z každé stránky, s přibývajícím dějěm to bylo napínavější a obrovsky strhující. Vystupňovaný závěr byl úchvatný a zcela nečekaný. Skvělý zážitek. Spisovatelku si přidávám do oblíbených autorů.

keddie1
02.12.2014 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbila.

michalka S.
20.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha , moc se mi líbil dej a ten konec nemel chybu. Doufám ze autorka napíše vice takových skvělých knih !!!

Martink@
11.08.2014 5 z 5

Krásně to odsýpalo a podle mě nikde nebyly vyloženě hluchý místa. První knížka, kterou jsem na motivy Jacka Rozparovače četla mě vážně bavila a autorčin styl psaní mi sedl.

PanKérka
26.07.2014 5 z 5

Detektivky normálně nečtu, ale u moře jsem neměla jiný výběr. Od začátku to bylo zajímavé, ale pak už to bylo jen strhující. Myslíte, že víte kdo je vrah a ono nic. A když už to opravdu víte, tak zjistíte, že je to někdo úplně jiný. Četla jsem to jedním dechem.

ERIK 2
28.03.2014 5 z 5

Nemám co dodat,kniha se mi líbila,je napsaná čtivím způsobem i když některé pasáže bych zkrátil ale jinak doporučuju.

Andy74
02.03.2014

Paráda! Tahle kniha se čte sama......... pro mne je velice srozumitelně napsaná, napětí od začátku až do konce. Nečekaný zvrat na konci, nechápala jsem :o) Milovníkům detektivky ji mohu doporučit - neodejdete od ní. Knihu mám půjčenou a už teď vím, že ji budu nerada vracet.

Annie1999
20.01.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem koupila kamarádce jako dárek a protože jsem měla chuť si přečíst něco o Jacku Rozparovači, rozhodla jsem se, že prolétnu první kapitolu... Z první kapitoly se stalo čtrnáct a navzdory tomu, že jsem měla doma ještě několik desítek knih k přečtení, zajímala jsem se jen o ni. Přečetla jsem ji za čtyři dny.
Skvěle se to rozjelo už na začátku a ve chvíli, kdy už to trochu začalo ztrácet "grády", nastal v knize neskutečný zvrat. A když už jsem si začala myslet, že se děj pomalu opakuje... Zápletka, napětí, nečekaný konec! Je to prostě skvělá kniha...

Luca287
11.01.2014 5 z 5

Drsné..skvělé..detailní popisy... není co dodat...silněším náturám mohu jen doporučit!!!

kneslova
06.01.2014 5 z 5

Výborný thriller, čte se samo