Už budeš?

Už budeš? https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529547/bmid_uz-budes-659877d76995f.jpg 3 6 2

Ponoř se bez studu do světa erotiky. Nalezneš zde odpovědi na vše, co jsi už dlouho chtěl/a vědět! Bavila jsem se s odborníky, s nadšenci a lidmi, kteří prostě mají sex. Hravě a otevřeně boříme tabu, přinášíme nejnovější výzkumy a ponoříme se spolu do světa BDSM, který láká snad každého. Ve 24 inspirativních rozhovorech přináším 24 nápadů na to, co objevovat v sexu.... celý text

michalkvarda
20.03.2024 3 z 5

kniha je hlavně pro lidi co chtějí zkoušet nové věci a vzdělávat se v této oblasti. Kniha se odehrává mezi reportérkou a jejími, hostami probírají se tam různá témata jako BDSM atd:.

DreamerX9
06.03.2024 5 z 5

Kniha je velmi komplexní a je zajímavě uspořádána. Z jednéstrany bdsm, úchylky apod. Z druhé běžné podoby sexuální stránky i pár neobvyklostí. Autorka v knize na každé jednotlivé téma přidává rozhovor od lidí z praxe ať už sexuologů, psychologů nebo páru co hovoří o otevřeném vztahu. Myslim si že je kniha velmi přínosná především pro pochopení určitých Tabu témat která se běžně na školách neučí. Zároveň je v knize spoustu typů na literaturu nebo podcasty a to i od autorky samotné, která má skvělý smysl pro humor a do knihy skvěle vedených rozhovorů přidává i otevřenost o sobě samé.

Autorovy knížky

Zorya Blue