Útok titánů 17

Útok titánů 17 https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391210/bmid_utok-titanu-17-ILT-391210.jpg 5 65 4

Útok titánů série

Otevírá se nová kapitola lidských dějin a na první pohled by se mohlo zdát, že je vítězství na dosah. Avšak zatímco armáda chystá znovudobytí Zdi Maria, titáni nečekají a plánují vlastní kroky. Eren mezitím vyhledá otcova starého přítele, aby se ho vyptal na pár důležitých věcí...

jirijanovotny
26.02.2024 5 z 5

Pozadí postav, které nejsou hlavní, ale jsou pro příběh nějak důležité je vždy fajn. Nemám rád typ postavy: jsem zlý, prostě proto, že jsem zlý. Tady vidíme, proč Kenny jednal tak, jak jednal. Odkud pochází Levi a kde se naučil to co umí. A taky, že za tím jménem Ackerman bude něco víc.
Ale kromě odpovědí jsou tu i nové otázky. Kde se vzaly ty tajemné lahvičky se schopnostmi titánů? Proč měl titán Roda Reisse vnitřnosti? A proč vůbec byl tak obrovský?

vevera6
04.02.2022 4 z 5

Trochu zmatené přeskakování z přítomnosti do vzpomínek Kennyho a Erena. Už se ale dostáváme úplně jinam, Útok titánů teď působí odlišně od počátečních dílů.

B-artX
09.03.2020 5 z 5

Další parádní díl. První půlka děje je naprosto skvělá, druhá připravuje půdu na další dění, které je ještě lepší. Kresba u boje s Rodem Reissem byla skvělá a ja si užíval každý panel.

Nevimm
11.11.2018 2 z 5