Ustláno na betonu

Ustláno na betonu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447702/bmid_ustlano-na-betonu-3X2-447702.png 4 53 22

Mysteriózní román nejen pro dívky. Životy dvou hrdinek, které spolu zdánlivě nemají nic společného. Jenže všechno je jinak, než se zdá. Proč David zmlátil Sirku? Proč přišla Šárka v úterý domů až v šest ráno? S kým strávil Lukáš večer po silvestru? Jak se Sandra dozvěděla o tom znásilnění? David je ten nejhodnější kluk na světě. Než se napije. Šárka by si nikdy nevzala perník. Než se zamiluje. Lukáš by Šárce nikdy neublížil. Než se sjede. Sandra by se nikdy nemotala Šárce do života. Než se objeví. David miluje Šárku. Šárka miluje Lukáše. Lukáš miluje Sandru. Kdo je sakra Sandra?... celý text

zzzzu
12.12.2020 4 z 5

Kniha určená spíše ženám. Nechci být genderově nefér, ale myslím, že pro většinu mužů to bude zbytečně dlouhý spletenec vztahů a emocí, zatímco ženy pod frázemi typu - “tři dny, kdy se neozýval, pro mě byly jako věčnost” objeví spousty pocitů z dob, kdy byly k smrti zamilované a ochotné udělat pro svého hrdinu cokoli. Ale samozřejmě, kdo je zvědavý na svět očima bezhlavě zaláskované dívky, kdo by rád pronikl do party mladých lidí hledajících útěk z nudy v alkoholu a drogách, kdo má chuť na odpočinkové čtení ze světa náctiletých, toho autorčin cit pro svižné a autentické dialogy nezklame. Hvězdička navíc za zajímavou pointu, která Vás donutí příběh jen tak nepustit z hlavy.

Terez87
09.12.2020 5 z 5

Napínavá čtivá knížka s překvapivým rozuzlením! Doporučuji všem dívkám a ženám se smyslem pro humor, romantickou duší a touhou po odhalování záhad.