Červený škorpion

Červený škorpion https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372506/bmid_rudy-skorpion-FRx-372506.jpg 5 36 36

Usagi Yojimbo série

Gang Rudého škorpiona terorizuje celé okolí už několik měsíců. Usagi naráží na stopy jeho krutých činů kamkoliv se pohne. Jenže když je sám obviněný z toho, že je členem gangu, nezbývá mu než přejít do útoku!

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Red Scorpion , 2014

Atlantis
27.07.2023 5 z 5

Paráda. Usagiho nečtu chronologicky, spíše, co veřejná knihovna nabídne, takže jsem teď přeskočil několik let tvorby a jsem za to rád. Ušákovy eskapády začínaly ztrácet šťávu, ale tady jsem zase u té správné atmosféry. Lehce temnější, lehce drsnější, příjemné zvraty, no prostě Stan Sakai v plné síle.

Listy
06.10.2018 5 z 5

Jeden příběh provázející nás celou knihou. Setkání se starými známými i nové postavy, napínavost, dobrodružství, všechno, co byste od Usagiho chtěli. Bezvadný díl! Rohodně doporučuji!

Yunnan
26.08.2018 5 z 5

"Ve velkých stromech sídlí duchové. Stačí, když jim naslouchám, a oni mi řeknou, co vyřezat. Naslouchám bubnu ještě předtím, než je vyrobený." Výborný díl :o).

Mercatino
17.05.2018 5 z 5

Usagi, Usagi, Usagi, ty mě nenecháš na pokoji. No tak další díl za námi a nezbývá nic jiného než čekat na další a nebo číst znovu, ty co jsem už četl, což by mi vůbec nevadilo. Tento díl super, sensei Suzuki na konci se zachoval jakosprávný borec. Potlesk i za Usagiho přesný sek.

p3tris
03.04.2018 5 z 5

Znovu vynikající Usagi. Povídka o ropuším oleji pobaví a Kitsune je okouzlující. Ústřední příběh je na začátku předvídatelný, ale vyústí celkem překvapivě. A v dodatcích se dozvíme, že sepuka je celkem věda. Už se těším, až se děj vrátí do hlavní dějové linie.

Lusa
22.03.2018 5 z 5

Usagi nikdy nezklame, opět skvělé dílo na které vyplatilo počkat. Nejvíce se mi líbil příběh okolo "bubnu".

Japonsko samurajové komiksy Dark Horse Comics

Stan Sakai