Úniková hra na 24 dní - Sherlock Holmes a dáma v bílém

Úniková hra na 24 dní - Sherlock Holmes a dáma v bílém https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527723/bmid_unikova-hra-na-24-dni-sherlock-holm-656ff1172032b.jpg 2 2 2

24 dnů, 24 hádanek, které vám zkrátí čekání na Štědrý den. Potřebujete jen tužku, nůžky a tuto knihu. Trochu netradiční adventní kalendář vás zavede do viktoriánské Anglie Sherlocka Holmese. Budete mít za úkol vyřešit strašení dámy v bílém na panství Elderbrookových – schválně, potvrdí se vaše domněnka, že za každým strašidlem stojí člověk z masa a kostí?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Bookmedia

Der Escape Room Adventskalender , 2022

zerycek05
23.03.2024 odpad!

Nedoporučuji. Už v originálu muselo být spoustu nelogických věcí a ještě to dorazil totálně odfláknutý překlad, kvůli kterému je v rébusech spoustu chyb a nejdou vyřešit.

Miliarda
03.01.2024 4 z 5

Velice povedená úniková hra ve formě adventního kalendáře s množstvím zapeklitých úloh, barvitým příběhem a pěkným grafickým provedením. Jediné, co bych vytknul byla nekonzistence mezi jednotlivými "rébusy", kdy mnohdy byly nepatřičně těžké a mnohdy naopak velmi primitivní. Celkově jsem však z tohoto konceptu nadšen a určitě se k podobnému formátu uchýlím i letos.

Autorovy knížky

Philipp Wirthgen