Učiteľ

Učiteľ https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378551/bmid_ucitel-eZ3-378551.jpg 3 7 7

Spletitý triler, ktorý odhaľuje, ako láska k slovám môže viesť k smrteľnej posadnutosti... Kylovi Broderovi sa podarilo dosiahnuť životný sen a stal sa redaktorom vo významnom vydavateľstve. Keď sa s ním spojí jeho obľúbený profesor William Lensing, Kyle ani nemôže byť šťastnejší, najmä keď sa mu William zmieni, že píše román. Predstava, že sa stane redaktorom svojho učiteľa, preňho znamená splnený sen. No Williamov rukopis je najzvrátenejší príbeh, aký Kyle v živote čítal. Keď román zdvorilo odmietne, William sa stane posadnutým, vyhráža sa, že zničí Kylovi kariéru, vzťah s jeho dievčaťom, dokonca i život. Keď sa Kyle zahĺbi do psychopatického diela, začne mu pripomínať vychladnutý prípad z jeho univerzitného mesta.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , XYZ (SK)

The Mentor , 2017

mirec88
08.04.2020 4 z 5

Mne sa tento thriller páčil veľmi. Bol spletitý, v dobrom zvrátený a páčilo sa mi aj to ako bol vyrozprávaný. Jednoznačne bol fajn, aj koniec, myslím tým úplný záver, bol veľmi prekvapivý. Síce to nie je Fitzek, myslím, že to je autorova prvotina, ale je to aj tak super.

Petronela16
20.08.2019 2 z 5

Slubny zaciatok vystriedal priemerny a uz aj nudny dej, ktory sa dookola opakoval.Skoda, lebo to vyzeralo slubne, mozno keby to nebolo zbytocne umelo natahovane.

Autorovy knížky

2018  66%Učiteľ