Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390442/bmid_pet-domacich-prostredku-nahradi-cel-qP2-390442.jpg 5 30 8

Většina z nás má doma 40 až 60 různých drogistických výrobků, jako jsou například čisticí prostředky, krémy a deodoranty, které mohou být neekologické, obsahovat zdraví škodlivé látky, a přitom je lze téměř vždy bez potíží nahradit přijatelnějšími výrobky. V této knize vám chceme ukázat, jak namísto většiny takových produktů snadno vystačíte s pěti ekologickými a levnými domácími prostředky. Jedlá soda, prací soda, ocet, kyselina citronová a jádrové mýdlo jsou totiž ve většině případů dostačující a samostatně nebo v různých kombinacích jsou většinou naprosto stejně účinné jako propagované komerční produkty. Nechte se inspirovat a udělejte ve své domácnosti něco pro přírodu.... celý text

Literatura naučná Dům a byt Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Kazda

Fünf Hausmittel ersetzen eine Drogerie

LadyCotton
19.12.2021 4 z 5

Čtivá knížka, která vám hned na začátku vysvětlí co, s čím (ne)můžete mixovat (a hlavně proč). Poté vám předloží spousty návodů a receptů (velmi snadných) na vlastní ekologické (nejen čistící) prostředky. Netvrdím, že vyzkoušíte vše ale hodně z nich zajisté ano :-)
Četla jsem i knihu jedlá soda ze stejné edice, ale tato kniha je rozhodně lepší.

MiaErrian
05.04.2020 5 z 5

Učí věci které bychom si měli odnést do života jako samozřejmost. Naše prababičky taky nekupovaly aviváže s esencemi extra vyšlechtěných růží a měli bělejší prádlo než bychom si svedli představit. Je to seznam jak s málem udělat hodně! A přepočet na peníze je potom opravdu velice vtipný :D

maminkoutek
29.01.2020

Stručné, jasné a pochopitelné návody a tipy, které fakt fungují. Díky této knížce jsme začali doma vyrábět a nemohu si to vynachválit.

Nestorkea
07.08.2019 5 z 5

Mnoho z návodů ozkoušeno v praxi a super!

roso.mak
11.06.2019 5 z 5

Vyčerpávající seznam návodů z nichž jsem většinu neznala a mnohé vyzkouším.

babyboar
03.02.2019 5 z 5

Bezvadné jednoduché nápady na ekologickou domácnost. Měla jsem půjčené z knihovny a nejspíš koupím.

iceVS
25.12.2018 3 z 5

Nemá smysl kupovat akcie Apple či ČEZu, stačí koupit nějaké od výrobců octa, či jedlé sody a nutně musíte být - aspoň podle této knihy - v balíku :-))

jewarix
10.12.2018 5 z 5

Velmi zajímavá a praktická publikace