Tygrova stezka

Tygrova stezka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136324/mid_tygrova-stezka-wy2-136324.jpg 5 427 64

Druhá kniha Tygří ságy. Víra. Důvěra. Touha. Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku? Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince. Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Tiger's Quest , 2011

La Fiera
07.03.2013 4 z 5

Začátek vypadal velmi dobře. Autorka si vyhrála. Prostředek se mi jevil takový trošku nedotažený. Navíc mě štvalo jak se vše dařilo jako po másle. Ale konec už byl zase o něco lepší, když vynechám Kelsey a její citové výlevy. Ta holka mi k srdci prostě dvakrát nepřirostla. S chutí si přečtu i další pokračování.

La Fiera
25.02.2013 4 z 5

Sice mám přečteno teprv nějakých cca 60 stránek, ale zdá se mi, že se autorka připsaní tohoto dílu vyřádila více a lépe než u předchozího. Ale uvidím, jak se to bude vyvíjet dál.

Danda224
22.02.2013 5 z 5

Druhý díl je ještě lepší, krásně vložené básničky přesně k ději a nechybí ani napětí :D to opravdu ne :D párkrát jsem se i rozbrečela, ale u mě to neni nic nového bulela jsem i u prvního dílu :D vážně dokonale napsaná kniha :D autorka má mojí úctu. Rozhodně to neni knížka, u které se dá předvídat a to se mi opravdu líbí :D držím Kels palce, ať je nakonec šťastná :)

wvanilka
05.01.2013 5 z 5

Teď jsem to dočetla a naprosto souhlasím s Kaťullí. Dost dobře byl napsaný konec, ale úryvek z třetí knihy mně dost napíná. Koukala jsem, že třetí část by u nás měla vyjít na jaře, tak doufám, že to bude hned březen a ne až v půlce června. A čtvrtá část je u nás plánovaná na léto/podzim. Opravdu povedený příběh :)

Indie láska kletba

Colleen Houck