Ty, má sladká moci

Ty, má sladká moci https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35556/ty-ma-sladka-moci-35556.jpg 3 10 10

Již třetí román současné řecké autorky (česky Jidáš líbal skvěle, 2003, Toxická spojení mužského rodu, 2004) nás tentokrát přenáší mezi fiktivní problémy a postavy řecké politiky, které však k realitě nemají příliš daleko. Ocitáme se v Athénách v době před volbami, kdy proti sobě stojí dvě politické strany, jedna vládní a druhá opoziční. Příběh se odehrává mezi opozičními politiky, a to v několika rovinách, které se postupně prolínají a někde až neuvěřitelně spojují.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Esi, glykia mou exousia , 2005

Artep071
10.08.2020 2 z 5

Ani nevím co k tomuto říct. Ano, dalo se to přečíst, co mi to přineslo? Nic. Takže takové to čtení , když už po ruce nezůstalo nic jiného.

Briv
07.04.2016 2 z 5

Autorka zatím napsala tři knihy a tato je její poslední. Četla jsem je podle toho, jak vycházely a nejvíc mě bavila ta první. Tato kniha se točí okolo politiky a je tam toho na mě trochu moc. Opozice, snaha vyhrát volby, intriky, praní špinavých peněz, (tak jako u nás). Popravdě jsem v tom čekala trochu větší osobní rovinu, ale nekonalo se. Pro mě je kniha zklamáním.

politika moc řecká literatura volby Athény

2006  70%Jidáš líbal skvěle
2004  77%Toxická spojení mužského rodu