Twisted Hate: Nenávist na ostří nože

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525734/bmid_twisted-hate-nenavist-na-ostri-noze-65482a497763f.jpg 4 260 40

Twisted série

Josh Chen nikdy nepotkal ženu, kterou by nedokázal okouzlit - až na Jules. Společenská a ambiciózní Jules se teď soustředí na jediné: složit advokátní zkoušky. To poslední, co potřebuje, je zaplést se s Joshem. Ale čím víc ho poznává, tím víc si uvědomuje, že v muži, kterého tak dlouho nesnášela, je víc, než se zdá. Jejich vztah je jako stvořený v pekle, a když je dostihnou démoni z minulosti, oba dva musí čelit pravdě, která je buď může zachránit... anebo zničit vše, o co se snažili.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Twisted Hate , 2022

lena.o.knihach
21.01.2024 4 z 5

Za knihu v rámci #spoluprace mockrát děkuji @albatrosmedia

Nenávist na ostří nože je o další kamarádce z party a bratrovi hlavní postavy z prvního dílu. A v tomto případě název knihy vypovídá o všem, protože ti dva se opravdu nemůžou vystát.

Jules je právnička. Josh je doktor. Jen stěží zvládají být v jedné místnosti a ani ve snu by je nenapadlo, že by se mohli setkat na pracovišti.. co teprve, když jim osud připraví jediný volný pokoj s jednou postelí.

Stejně jako v předchozích knihách jsem si hlavní postavy oblíbila (a strašně se těším na příští pár). Jejich hádky a provokace mě šíleně bavily. Zajiskří to, kdykoli se na sebe podívají a postelové scény? Nemám slov. Ty vážně stojí za to!

Ešína
06.01.2024 4 z 5

Tuto sérii si opravdu užívám. Úplně mě očarovala. Tento díl se mi líbil o trošku méně než předchozí a proto dávám 4*. Jules byla oheň, to se nedá popřít a Josh byl egoista. Jejich hašteření bylo vtipné a jiskry byli cítit i z toho papíru.
Nemůžu se dočkat závěrečného dílu až poznám Christiana Harpera.

Jita160
05.01.2024 5 z 5

Pro mě Twisted série má vzestupující tendenci ,každý díl je lepší, vzrušující a napínavější.
Jules a Josh jsou jako kočka s myší. Josh to má až tak ,že kdyby musel dal by Jules místo růží kytici bodláků a čekl až by se popíchala. Jenže ona je tak prudká a ohnivá pálí na dálku. A Josh je nesnesitelný, namýšlivý, arogantní... přímo zplozenec Satana takže nečekejte žádnou kýčovitou romantickou komedii.
Když zjistili že budou spolu nuceni pracovat nastavili šílená sexuální pravidla samozřejmě jen proto aby si dopřáli z přetlakovaného vztahu uvolnění.
Oba pochází z disfunkčních
rodin a mají své kostlivce ve skříni. Je to něco co je úplně zničí nebo je to spíš spoji?
Je super jak se v každém díle prolínají všichni kamarádi z předešlých dílů,protože já rozhodně patřím do fan klubu Alexe Volkova.

0197
02.01.2024 5 z 5

Tato série je pro mě největším překvapením loňského roku. Naprosto jsem si ji zamilovala a ani tento díl mě nezklamal. Autorka píše nesmírně čtivě. U žádných jiných knih nemám zvýrazněných tolik vět jako u této série.

Nenávist mezi Jules a Joshem teda byla něco. Nenechali na sobě niť suchou. Jsem hlavně ráda, že mezi nimi panovala dlouhou dobu a ne jen trochu ze začátku. To fakt ne :-). Bylo fascinující ty dva pozorovat. Začalo to dlouholetou totální nesnášenlivostí, která postoupila k nepřátelství s výhodami. Z toho vzešel exkluzivní vztah a nakonec ten romantický. Jako opravdu bravůrně napsané. Nebylo to ale jen o nesmírné fyzické přitažlivost. Ale pomalu se tomu druhému dokázali svěřit a odhalit se. Nešli vzájemné porozumění. To bylo krásný.

Jules byla pořádný temperamentní číslo, zároveň ale nesmírně ambiciózní a chytrá. Zaujala mě už v jedničce a doslova jsem se klepala, až přijde na řadu :-). Dřela, aby to dotáhla na právničku. Totálně mě překvapila její minulost. Nečekala jsem něco takového. Musím říci, že mi ji bylo líto. Udělala chyby a nebyla dokonalá. To vlastně ani její protějšek.

Josh - pohledný adrenalinový nadšenec s egem až na měsíc a zpátky. Pod tou maskou arogantního doktora ale bojoval se svými démony. Člověk se rozněžnil nad jeho milým gestem a vzápětí na něj byl naštvanej, protože se zase začal chovat jako blbec. Hlavně tedy ze začátku, pak už to bylo lepší. Velmi se mi líbilo, jak se tu obnovovalo jeho přátelství s Alexem. V posteli se pořádně rozjel a bylo to nejžhavější ze všech dílů.

Dost prostoru tu dostala právě Ava s Alexem. Zjistíme, kam se za ty roky posunuli. Já Alexe naprosto zbožňuju a proto jsem jeho promluvy s Joshem uvítala. Kdo by řekl, že se dočkáme z jeho strany nějakých lidských citů a dojemných řečí :-). Stella z posledního dílu se tu naopak téměř neobjevovala, což mě zklamalo.

Co se týká dramatu, které tu nastane, to bylo drsné a krapet za hranou. Ani jsem nedýchala. Některým to zkazilo celý příběh, ale za mě se té reakci bezprostředně po odhalení nedalo divit. Ta osoba si už něco podobné prožila a byla to právě ta jedna konkrétní věc, kterou bytostně nesnesla.

Epilogy neměly opět chybu a ani bonusové scény mimochodem :-).

Damonka18
26.12.2023 4 z 5

Čekala jsem víc, když první a druhý díl byl tak skvělý. I tento měl své kouzlo, ale více se těším na 4 díl této série.

AliceTief
09.12.2023 5 z 5

I když jsem tenhle pár moc v oblibě neměla, už z předchozích dílů, musím přiznat, že se mi velice líbí styl autorčina psaní. Vtáhne vás do děje a nepustí, nejvíce se ale určitě těším na poslední díl =)

Matri
07.12.2023 4 z 5

Knihu určite považujem za zatiaľ najlepšiu z tejto série.
Príbeh Jules a Josha, a teda aj jedna z mojich obľúbených tém - od nenávisti k láske sa mi naozaj páčil. Hoci opäť dlhšia kniha, ani mi to nevadilo, lebo príbeh bol pekne vyvážený a vôbec som sa nenudila.
Za čo ale sťahujem hviezdičku je Josh... Akože v jednej chvíli úžasný, dokonalý chlap (extra som si užívala jeho "debaty" s Alexom), ale to, ako sa zachoval a čo dokázal povedať Jules pri ich najväčšom konflikte ma fakt nakrklo TAK moc, že až neverím ako ľahko to Jules prekúsla!
Okrem toho ale knihu vrelo odporúčam, lebo dynamika ich vzťahu je veľmi výživná a kniha sa číta sama ;-)

„Nevím, co jsi to se mnou udělala, Zrzko. Ale nějak jsem se od touhy zabít tě dostal k ochotě zabíjet pro tebe."

Dolikcek
07.12.2023 3 z 5

Oproti předchozím dílům které jsem zhlta na jeden zátah. Tak první půlka super ale do druhé jsem se musela nutit abych ji vůbec dočetla.

Určitě se těším na Stellu.

seabook04
02.12.2023 2 z 5

No... snad si tímto komentářem nevjedu do vlasů s fanynkami autorky, ale do třetice všeho dobrého se mi potvrdilo, že prostě ne.
Twisted Love za mě byla bohužel zvrácená až nechutná katastrofa, druhý díl zmatečný průměr s pár lepšími chvilkami a třetí? Já ani nevím, kde začít.

Veškeré příběhy autorky dle anotace mají obrovsky potenciál, minimálně ve vztahové části příběhu, ale jelikož už je to třetí kniha, kterou od ní čtu (v originálu, takže na překlad to bohužel hodit nemůžu), tím více se mi potvrzuje, že Ana Huang jednoduše nedokáže nabídnout nic víc, než s laciností zavádějící drsné sexuální scény a pět set stran dlouhý text bez hlavy a paty a jakéhokoliv emočního přenosu ČEHOKOLIV na čtenáře.

Skrz nadšené komentáře většiny čtenářek můj postoj ke stylu autorky vnímám jako opravdu subjektivní problém, ale pokud bych se na její styl psaní podívala s odstupem objektivně, poukazovala bych pouze na negativa (nepřirozený vývoj charakterů hlavních postav, naprosto ohrané dějové linky, nelogické vystavění vyprávění příběhu, kdy autorka v důležitých momentech scénu usekne a jsme o den dál...). Ale jedna věc se autorce povede vždy a to je opravdu výjimkou ve své profesi - dokud postavy vystupují zvlášť, nějaký ten vztah s nimi si vybudovat dokážete, ale jakmile začnou vystupovat jako pár, veškeré kouzlo a jejich "zajímavost" vyprchá - jednoduše to za mě všechno dohromady nefunguje.

Autorčiny knihy čtu vlastně jen pro to, protože chci vědět, o čem je ten hype a být v obraze a ve finále je to vlastně i vše, co mi její knížka dá. Do čtvrtého dílu se tak opět skrz zvědavost pustím a strašně doufám, že i když je poslední, konečně bude minimálně dobrý.

P.S.: čteno v originálu a u několika *scén* jsem s pobavením přemýšlela, jak se s nimi český překlad popere :D

Hodnocení: 1,5/5*

Dámaskloboukem
23.11.2023 4 z 5

Po titulu jsem sáhla na základě komentáře Literarytwins, kde píše, ze “ ji to vystřelilo z trenek :D
To mě tak zaujalo, ze jsem si příběh musela přečíst. Jak už to u této literatury bývá, čekala jsem, ze zpočátku se budou nesnášet, v půlce si daji první pusu a před koncem dojde k něčemu vážnějšímu. A ono fakt ne.
Repliku bych trosku poupravila, vzhledem k ročnímu období a venkovním teplotám - vystřelilo mě to, spis teda z termoprádla.
Ne se vším se ztotožňuji, ale - thats US.

havrmoni
23.11.2023 5 z 5

Po druhém dílu jsem váhala, ale říkala jsem první byl fajn tak ten třetí by mohl být taky. A taky jo. Byl víc než fajn, byl zatím nejlepší. Už se těším na další.

Books_by_Dee
20.11.2023 5 z 5

Třetí díl úspěšné série Twisted je tady

V tomhle díle se podíváme na romantický příběh Joshe, bratra Avy z prvního dílu a Jules, kamarádky Avy. Tihle dva se už dlouhé roky nesnáší, neustále jeden druhého škádlí a poňoukává.

Jules se chce soustředit na advokátní zkoušky, které ji čekají a rozhodně nemá v plánu zaplést se s Joshem, bratrem své nejlepší kamarádky, ale čím více ho poznává, tím víc přichází na to, že možná není takový kretén, za jakého ho měla. Tohle ale nemůže být jen o lásce. Jules začíná dobíhat její minulost.

Tohle byla naprostá dokonalost a já si čtení nesmírně užívala, stejně jako při čtení druhého dílu. Tenhle díl se mi snad i o kousek líbil více jak druhý díl.

Od nenávisti k lásce zrovna nepatří k mým nejoblíbenějším tématům v knížce, ale tady autorka se s tím opravdu vypořádala skvěle a já jsem tu nenávist z knížky úplně cítila (u některých knížek se mi zdá hrozně nucené). Jejich hádky, dokonalost. Snad je tohle moje nejoblíbenější knížka zpracovaná na tohle téma.

Jules jsem si zamilovala. No a na Joshe asi úplně názor nemám – byl prostě jiný než ostatní Twisted muži – Rhys nebo Alex. Možná byl až moc normální, ale to ho asi dělalo úžasným. Měl své pocity, své démony z minulosti. Občas jsem ho milovala a občas mi lezl na nervy, ale milovala jsem ty scény, ve kterých si začal uvědomovat, že mu na Jules záleží.

No už nutně potřebuji čtvrtý díl a příběh Stelly a Christiana. <3

Ivka14
19.11.2023 3 z 5

(SPOILER) Líbilo se mi hašteření mezi Joshem a Julesem a jejich chemie byla skvělá. Také se mi líbilo, že to bylo poněkud pomalé a že pokračovali ve svém hašteřícím se žertování, i když přestali být nepřáteli.

Na této knize se mi nelíbilo, když Jules řekla Joshovi, že to byla ona, kdo ukradl jeho věci, a pak jí přímo lhal. Poté s ní měl sex (zatímco se na ni zlobil), aby to pak použil proti ní a záměrně ji (emocionálně) ublížil. Vůbec mě to nebavilo a to mě vážně přimělo dát této knize 3 hvězdičky. Myslím si, že tato situace je velmi manipulativní (a souhlas je zde podle mého názoru sporný), protože Jules souhlasí se sexem s Joshem, aniž by věděla, že s ní má ve skutečnosti jen sex jako způsob, jak jí ublížit.

Turquoise
19.11.2023 4 z 5

U třetí dílu musím dát o jednu hvězdu méně, protože mi chvilkama připadalo, že se ty hádky mezi Jules a Joshem pořád opakovaly a nebylo to vždy o "novém" podnětu. Čekala jsem asi něco víc než takové dětinské blbosti, zvlášť od doktora a budoucí právničky. To jediné mi asi vadilo, jinak opět boží díl ze série Twisted. A jak tak přemýšlím, tak docházím k tomu, že v této knize byl popis asi toho nejlepšího rande, o kterém jsem kdy v knize četla.
Už se moc těším na Stellu a přeju si, aby u nás přeložili i další knihy od Any, protože Dante Russo nás určitě taky všechny moc zajímá.... *evil smile*

monika0181
18.11.2023 5 z 5

Na tento díl jsem se moc těšila. Anu Huang mám ráda. Zápletka příběhu není nijak objevná. Josh nemá rád setry kamarádku Jules a kniha vypráví o jejich vztahu. Autorka píše čivě, poutavě s napětím, příběh se hezky vyvíjí. Kniha má hodně stran, jistě se najdou tací, který přijde dlouhavá. Já se taky původně lekla, kdy jsem ji viděla, ale uteklo to rychle. Začetla jsem se hned. Celou dobu mě moc bavila chemie, jiskření mezi nimi. V knize se objeví postavy z předchozích dílů. Jsem ráda, že v ději měly svůj význam. I já s přiklání k těm, co považují tento díl za nejlepší z cele série. Ta žhavost Vás nenechá knihu odložit. Užijte si ji, doporučuji.

Bryel
17.11.2023 5 z 5

"Když ti život dá citrony, udělej z nich limonádu a seznam se s někým, kdo dostal od života vodku."

Připouštím, že jsem si k sérii vytvořila lehce sentimentální vztah. Sympatická skupina přítelkyň mě nutí vzpomínat na vlastní vysokoškolská léta, kdy jsem získala podobný čtyřlístek přátelství.

Kniha o Jules a Joshovi pobaví i potěší všechny romantické duše. Jejich sarkastické dialogy jsou jiskřivé, vtipné, občas trošku dětinské. Jejich vztah má velmi přirozený vývoj, je plný nenávisti a je hodně, opravdu hooodně žhavý.
Zároveň příběh obsahuje spoustu životní moudrosti.
Celkově je to milá, oddechová romantika a za ty emoce, které ve mě vyvolala, jí drobné nedostatky odpouštím a nemůžu jinak, než hodnotit plným počtem.
Každý díl této série mě baví víc než ten předchozí, takže jsem moc zvědavá na příběh Stelly a Christiana... :-)

"První dojmy si uchováváme nejdéle, ale navzdory všeobecnému mínění se někteří lidé mění. Jediný problém je v tom, že se mění rychleji než naše předsudky."

Literarytwins
16.11.2023 5 z 5

Můžete mi prosím vás někdo říct, proč se o téhle knize nemluví víc? Tohle mě totiž dobře vystřelilo z trenek. Twisted Hate je přesně jedna z těch knih s diskrétní obálkou, která skrývá neskutečnou nálož žhavosti. Já si zatím zamilovala každý jeden díl z této série, říká se však, že má tato řada vzestupnou tendenci. A já se pod toto tvrzení podepisuji!

Kdyby mi někdo před otevřením této knihy řekl, že Josh Chen bude z chlapů, které jsme v této sérii zatím blíže poznali, to největší zvíře, nevěřila bych mu. Nicméně od nějaké kapitoly 18 jsem jen sbírala bradu ze země a zbytek knihy dočítala usazená napůl v lednici.

Co se Jules týče, smekám celkově před touto dvojicí hlavních hrdinů klobouček. Nic si nedarovali a dali enemies to lovers romanci nový rozměr. Neskutečně jsem si jejich příběh užila a jejich slovní potyčky a pošťuchování byly skvělé. Dvě ztracené duše žijící schované za pečlivě vystavěnou zdí, dva lidé pocházející z dysfunkční rodiny, dva totální protipóly...přesto se však k sobě neskutečně hodí a vzájemně se doplňují. Miluju ten příběh, i když po tom, co se stalo po Julesině přiznání, jsem trpěla společně s ní. I tak bych této knize dala klidně 10/5.

Další věc, kdo mě dost bavil byl, Alex společně s Joshem zejména v poslední třetině knihy.

Twisted Hate je za mě zatím nejlepším dílem série a já jsem zvědavá, zda je Christian se Stellou trumfnou, protože tam já mám velká očekávání a na jejich příběh se moc těším. Doufám, že brzy dorazí i v překladu k nám.

Lucie.285
15.11.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl. Tuhle skupinku přátel mám moc ráda a už se těším na poslední díl a i přesto, že ho mám přečtený v angličtině, tak si ho rozhodně přečtu znovu. A teď zpět k třetímu dílu. Příběh je opět vyprávěn z obou pohledů. Máme tady hate to love linku a zakázánou lásku (bratr kamarádky). O spicy scénách ani psát nemusím ne? Jules i Josh byli tedy něco. Neuvěřitelně žhavé, vtipné a čtivé. Autorka prostě umí a i přesto, že se nám i zde objevuje nějaké to klišé, tak i tak tento příběh miluju. Rozhodně doporučuji.

Lexie321
12.11.2023 5 z 5

Táto kniha je moja najobľúbenejšia z celej série. Josh a Jules sú úžasný. Enemies to lovers sa nie vždy vydarí ale v tejto knihe to bolo urobené absolútne super. Knihu som čítala už dva krát a určite sa k nej ešte vrátim. Hrozne veľa som sa nasmiala. Naozaj bomba! Vrelo odporúčam. Knihu som čítala v angličtine.

Paja1709
09.11.2023 5 z 5

Skvělý dil.Po druhém dílu, který byl takový klidnější opět dil plný akce.Ja jsem se bavila.Tesim se na další díl s Christianem a s Stellou.