Tvá dubnová lež 3

Tvá dubnová lež 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519515/bmid_tva-dubnova-lez-3-64b4e6c0642df.jpg 4 18 2

Tvá dubnová lež série

Kósei se rozhodne vyslyšet Kaorino šílené přání a přihlásit se do soutěže. Tak dlouho veřejně nehrál a nebyl schopen slyšet vlastní hudbu, a přesto je odhodlán čelit výzvě! Jakých odpovědí se asi dobere...?

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Your Lie in April, Vol. 3 , 2012

EvikU.
21.04.2024 5 z 5

Třetí díl mangy Tvá dubnová lež má stoupající tendenci. V tomto díle už jsme s hlavními hrdiny prožili chvíle strachu, romantiky, souznění v hudbě, vzpomínky na minulost a už jsou pro nás něco jako starý známý. Je to jako když v klasickém románu se pročtěteme začátkem a pak už jsme naplno v příběhu.

Kósei se rozhodne přihlásit na soutěž i když už 2 roky nebyl na soutěži. Po smrti maminky se nemůže soustředit a neslyší hudbu, když hraje. Jeho kamarádka Kaorino mu ale věří. Rozhodne se jí poslechnout. Zahraje skladbu Chopina nebo Bacha po svém. Podle not, ale se svou duší.

Všichni se na vystoupení a soutěži bojíme. Ale něco v nás muzikantech je, že to chceme. Chceme vystupovat před lidmi, i když hrozí, že něco zkazíme a lidé nás vypískají. Milují to ponoření do hudby a potlesk, když se vše povede jak má.

V manze najdete plno hezkých myšlenek o životě, hudbě a vystupování. I ta malá závist, která tyto soutěže provází. On hraje líp než já, musím ho porazit, budu cvičit víc…i Kósei má svého protivníka…

Krásné ilustrace doplněné QR kódem pro přehrání skladeb je už samozřejmostí. Milý komiks spojený s hudbou, doporučuji.

Teddy2023
04.01.2024 4 z 5

Další pokračování dojemného příběhu a romance mezi pianistou a houslistkou...před dlouhou jsem četla v originále (viděla i japonskou adaptaci) a musím uznat, že tento srdcervoucí příběh mě donutil uronit slzu. Doporučuju

Japonsko manga romantika anime (Japonsko)

2023  83%Tvá dubnová lež 1
2023  87%Tvá dubnová lež 2