Čtvrtý rubín

Čtvrtý rubín https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381308/bmid_ctvrty-rubin-59t-381308.jpg 4 10 10

Třináctý odstavec série

< 2. díl

Od okamžiku, kdy Jack Buckles objevil pod legendární Baker Street sídlo tajné detektivní organizace, uběhl jeden rok. Jeho otec stále leží v kómatu a nic není jako dřív. Gwen s ním nemluví, a co je horší, v hlavě se mu usadil neodbytný hlas, který stále dokola mluví o jakémsi plameni. Pak ale dojde k nečekanému zvratu. Jack začne být podezříván z krádeže prastarého drahokamu – Rubínu černého prince. Jednoho ze tří prokletých rubínů, které přináší znalosti, loajalitu a vládu nad národy tomu, kdo je ovládá. Jack a Gwen musí najít skutečného zloděje a rubíny zachránit. Pokud to nestihnou a dojde k jejich zneužití, bude to katastrofa pro celý svět.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Fourth Ruby , 2017

Georgee
20.03.2024 2 z 5

Dobrý pokračování, ale už mě docela omrzely forma kterou je to psané. Příběh je dost jednoduchý, ale je obalen nějakýma random věcmi, aby to bylo delší. Není to špatný, ale cílovka jsou děti, takže je to pochopitelný.

Zezulinka
27.06.2022 4 z 5

podle mě ještě lepší než první díl, těším se na další, opět hezká dobrodružná kniha pro holky i kluky, kde se dá i něco dozvědět, ale hlavně děj pěkně plyne

Staráknížka
24.01.2021

Vlastně ani nevím jestli se mi ta kniha líbila. Je tam mnoho překvapivých zvratů, hrdinové se pohybuje po celém světě. Draci, roboti, tajemné rodokmeny ... Nebylo to špatné, ale chyběla mi znalost minulého dílu. Rozhodně se ale budu pídit po pokračování.

fantasy pro děti

2017  70%Ztráty a nálezy