Třikrát Alex Miller

Třikrát Alex Miller
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198435/bmid_trikrat-alex-miller-198435.jpg 4 7 7

Alex Miller je úspěšný pátrací novinář, který zakousne-li se do případu, jde po stopě jako ohař bez ohledu na nebezpečí. Podílí na stíhání sexuálního vraha, dramaticky bojuje v zájmu umírajícího muže, který chce dokázat, že byl odsouzen neprávem, a zavede nás i do světa podnikání, kde zisk je králem a problémy se řeší pomocí nájemných vrahů.... celý text

karel0684
16.03.2021 4 z 5

Tři kriminální případy spojené postavou Novináře, který se k nim, tak nějak "připlete". Je to čtivé, má to spád a určitě to zabaví na jeden či dva večery.

jprst
26.02.2021 4 z 5

Povedené, nepřehnané, poutavé a čtivé, jedna z lepších autorových knih.

olívoil
11.02.2021 5 z 5

Tři krátké detektivní případy, které mají jedno společné, vždy je osloven z nějakého důvodu novinář, který píše různé příběhy, Alex Miller. Ne vždy skončí příběh "šťastně", ale vždy je poutavě napsán. Koneckonců od autora jsem již četla některá díla a vždy mě bavila.

Péťa1950
21.09.2020 4 z 5

Tři uvěřitelné detektivní příběhy ze současnosti. Jsou propojené osobním životem novináře Alexe Millera, který se do vyšetřování pouští na vlastí pěst. Neagresivní,
čtivé.

konicekbily
28.07.2019 4 z 5

Autor vytvořil tři detektivní příběhy - ze současného života - a domnívám se, že se mohly i přihodit. Možná se inspiroval některým kriminálním činem a stvořil detektivní povídku. Kdo ví? Odpočinkové dovolenkové čtení.

Marla
17.02.2018 5 z 5

Čtivě a drsně dobře napsané tři příběhy, které se docela dobře mohly teď někdy stát....

xxBILLY
22.05.2016

Dobře a napínavě napsané tři detektivní příběhy, které se v dnešní době příliš neliší od reality.