Triceratops - Třírohý dinosaurus

Triceratops - Třírohý dinosaurus https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92635/triceratops-trirohy-dinosaurus-92635.jpg 5 8 3

Triceratops byl fascinující býložravý dinosaurus, který trávil život spásáním rostlin společně s ostatními členy svého stáda. Při hmotnosti deseti tun totiž potřeboval denně jíst mnoho hodin. Nenechte se však zmást jeho vlídným zjevem! Když je v našem příběhu ohrožen velkým dravým despletosaurem, dokáže se společně se svým stádem a díky mohutné hlavě a ostrým rohům statečně bránit. Predátoři se pak raději drží zpátky, ovšem jen dokud na otevřené pláni nespatří zcela osamělou mladou samičku triceratopse... Knihy z edice Dinosauří příběhy, vyvedené ve stylu obrázkových komiksů, vyprávějí o pradávných tvorech z dob dinosaurů. Každá kniha obsahuje fascinující příběh plný dobrodružství a nebezpečí, který je založen na vědeckých faktech a svědectví dochovaných zkamenělin. Poutavé informace o triceratopsovi a dalších tvorech z tohoto příběhu se nachází na konci knihy.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Triceratops: Three-Horned Dinosaur , 2008

Gaeberys
03.11.2022 5 z 5

Krásně zpracovaná komiksová kniha, u nás zaujala i dvouletou, ale hlavně čtyřletého milovníka dinosaurů.

Lucien2008
23.05.2014 5 z 5

Byla to hezká knížka

brabofka
29.01.2013 5 z 5

Krásně ilustrovaná a komiksovým dobrodružstvím popsaná kniha o Triceratopsovy. Pro malé děti, je to poučné i informativní. Opravdu mohu jen doporučit malým milovníkům dinosaurů.

Autoři knihy

Terry Riley