Tři lásky

Tři lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63587/tri-lasky.jpg 4 31 9

Příběh o třech láskách v životě jedné ženy k manželovi, synovi a bohu.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Vyšehrad

Three Loves , 1964

HáMaPé
29.05.2021 4 z 5

Chvilinku mi trvalo než jsem se začetla, ale nelitovala jsem. Velmi silný a poučný příběh. Psychologický propracovaný příběh o tom, co ve jménu lásky člověk může vydržet a co všechno může zničit, když je jeho láska taková, že dusí.

Slůník
17.11.2019 5 z 5

Nečekaně drsná knížka.

Kondaska
01.01.2019 3 z 5

Cronina mam rada a mam vsetky jeho knihy. Kniha sa dobre cita, prva cast uzasna, aj druha je fajn, tretia sa mi uz nepacila a prisla mi tak nasilu, ale ako celok je to dobre.

foxterier
25.11.2018

CRONIN napsal ještě jednu knihu,ale ta tu nikde není.Je to rovněž velmi depresivn,ale nelituji, že jsem ji kdysi četla.Zná ji tu někdo? Tyran se jmenuje a nelituji, že jsem ji četla,je to nejlepšíCroninova věc

combatgirl
29.09.2016 4 z 5

Hodně zajímavé čtení :-)

barbora5058
22.07.2016 5 z 5

Velice náročná kniha, ale vydržte a přečtěte až do konce. Příběh o velice tvrdohlavé ženě, která si v každé části knihy zažije své, bohužel, kdyby si nechala pomoci, nemuselo to tak nikdy dopadnout. Zajímavá kniha, spíše depresivní, doporučuji.

kopretinka69
02.02.2016 4 z 5

Kniha me prekvapila a hodnotim je velmi dobre a doporucuji

lusila
19.01.2014 4 z 5

Toto nebolo ľahké čítanie. Aj keď autor pri opise postáv bol trochu ťažkopádny, vnútro ženy, ktorá má jasnú predstavu o šťastí vystihol dokonale. Hlavne v druhej časti, neľahký osud hlavnú hrdinku nepoložil, to bolo na nej sympatické.

SPimy
31.12.2012 4 z 5

Příběh o ženě, velmi tvrdohlavé a vytrvalé, která hledá štěstí jinde, než se nachází. Vydrží pro druhé vše (co si umane) - pro lásku k nim. A čeká za to odměnu, vděk, ocenění. Velmi smutný příběh. Zasáhla mě hlavně první část, která byla o lásce k jejímu muži.