Tanec čarodějnic

Tanec čarodějnic https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36940/tanec-carodejnic-36940.jpg 4 52 6

Tři holky na stopě série

Na Franzi, Kim a Marii čeká další detektivní případ, tentokrát s nádechem tajemna. O podzimních prázdninách pozve Franzina babička vnučku s kamarádkami k sobě na venkov. Dům paní W... leží o samotě u Pohádkového lesa. Legenda vztahující se k lesu vypráví o ztracených dětech, jako je tomu v pohádce o Jeníčkovi a Mařence. Bohužel, narozdíl od pohádky má příběh špatný konec a vychází z reálného základu. Když se do starého polorozbořeného domu uprostřed lesa přistěhuje podivná žena, začnou se ztrácet černé kočky a na stromech se objevovat záhadné slaměné figurky dětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Tanz der Hexen , 2007

Astridka
17.05.2022 4 z 5

Tanec čarodějnic je moje první kniha ze série a taky zatím nejlepší.

danulika10
26.01.2016 5 z 5

fakt super knížka, rozhodně všem doporučuju přečíst si celou sérii

Katy007
09.03.2014 3 z 5

Jsem trochu rozpačitá... knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji takřka na jeden zátah. Bohužel se mi příliš nelíbilo (a neodpustím si to podotknout), že děvčata se jisté informace dozvědí při vyvolávání duchů, aniž by se to později racionálně vysvětlilo. Pokud je příběh detektivkou, kouzla ani duchové by v nich vystupovat neměli. Jinak ale velice zajímavé čtení.

Dulda
12.02.2013 5 z 5

kniha super dokonce i trochu strašidelná

TessDragon
09.09.2012 4 z 5

Tři holky na stopě - další z mých oblíbených dětských detektivek.I když tenhle je spíš dívčí románek + detektivka v jednom.Ale děvčatům se určitě bude líbit,tak jako se líbil mě. ;)

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Zajímavá knížka :))

pro dívky detektivky pro děti

Maja von Vogel
německá, 1973