Honička v podzemí

Honička v podzemí https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84434/bmid_honicka-v-podzemi-487-84434.jpg 5 35 3

Tři holky na stopě série

Detektivní klub Tři holky na stopě má nový případ. Jde tady doopravdy o šikanu nájemníků ze strany bezohledného majitele domu? Při bližším zkoumání narazí Kim, Franziska a Marie na stopu úplně jiným zločincům a dostanou se do tajemného podzemí… Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestát i dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory. Ale detektivní klub Tři holky na stopě se postaví k teto výzvě odvážně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Jang im Untergrund , 2010

simca9342
04.02.2023 5 z 5

Parta 3 holek na stopě zase v akci! Další případ se objevil skoro okamžitě a to v hlavním městě Německa. Tam pojedou pátračky, na které čeká další záhada, když vystupují v místním divadelním představení se souborem. O co jde? Rozluští tým záhadu stejně dobře jako předtím? Kromě případu řeší kamarádky vlastní trable s klukama.

Knihomolka506
08.07.2020 5 z 5

Berlín - misto zločinu a samozřejmě divokých honiček. Divadelní představení je v ohrožení ! A nejen to , ale i osobní holčičí tajnosti :)

Lucius30
09.07.2017 5 z 5

Pro mě asi nejlepší díl série!!!

pro dívky

Mira Sol
německá
2011  91%Honička v podzemí
2014  87%Loupež v Zrcadlovém salonu
2012  83%Panika v zábavním parku

Kniha Honička v podzemí je v