Traktory

Traktory https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453655/bmid_traktory-gIx-453655.jpg 5 20 20

Chcete nahlédnout do kabiny i pod kapotu nejrůznějších typů traktorů? Tak nastartujte svoji zvědavost a pojďte zjistit, z jakých součástek se skládají a co všechno dokážou. Co se dá za takový traktor připojit a jak všestranným pomocníkem umí být? Čeká na vás spousta zajímavostí a detailních ilustrací, které vám představí tato úžasná vozidla a jejich široké využití na poli i v lese!... celý text

zelenoockaa
22.06.2022 5 z 5

Náš dvouletý syn tuhle knížku úplně miluje takže ji mám přečtenou asi 50x. Krásné ilustrace, pěkné texty.

smudlinky
16.02.2022

pěkná kniha

Shashlick
29.10.2021 5 z 5

Luxusní kniha ve všech směrech.

Aleen
20.03.2021 5 z 5

Mňam, mňam!!! Sodomkovi obrázky, naprosto přesné a přece pro děti jednoduše pochopitelné, musí nadchnout každou i jen mírně technicky založenou dušičku, každého (nejen) kluka v každém věku. Předmluva jako by přesně vystihovala, co můj syn v dětství prožíval a co teď začíná vnímat i jeho syn. Jsme zemědělská rodina, traktor byl vždy doma a byl to Zetor... Takže tato kniha je přesná trefa. Dokonalé dílko.

JaVin
13.12.2020 5 z 5

Poutave texty i obrázky, Perfektní vysvetleni vseho co dite zajima a mnohdy i dospeleho.

Knihomura
06.12.2020 5 z 5

Co dodat - pro kluky jako stvořené.