Zúčtování

Zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248870/bmid_zuctovani-HXl-248870.jpg 5 94 26

Tory Brennanová série

Viráti bojují s dalším supervirem. Viráti jsou zpět, jenomže už nejsou jedinou smečkou ve městě. V posledním pokračování úspěšné série musí Tory se svou smečkou z Morrisu vypátrat Trojici – skupinu zákeřných protivníků, kteří se nakazili supervirem díky Chancei Claybourneovi. Rudoocí viráti vyhlásili Toryině smečce otevřenou válku a pro konečné vítězství udělají cokoli. Navíc se o tajemství superschopností začala zajímat tajná organizace vybavená nejmodernější technikou. Jak to všechno přežít? Tory, Ben, Hiram i Shelton si budou muset tentokrát sáhnout až na samé dno.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Sci-fi
Vydáno: , BB art

Terminal , 2015

janča06
17.01.2016 5 z 5

Poslední díl série, krásné čtení a nečekaný konec.

pavla9879
29.12.2015 5 z 5

Na poslední díl jsem čekala opravdu dlouho, takže když se mi teď konečně dostal do rukou, zhltla jsem ho během pár hodin.
Děj byl klidnější než předchozí díly, ale konec vše napravil a mě osobně velice potěšil.
Měly by být ještě nějaké povídky, mám ten pocit, tak snad se k nám taky brzy dostanou. S Viráty se mi ještě nechce loučit.

Daisy16
27.12.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla za noc. Nemohla jsem si pomoct, čekala jsem na ni tak hrozně dlouho a když se mi konečně dostala do ruky, bylo to naprosto úžasné.
Přiznávám, že nebyla tak napínavá, nebo překvapivá jako předchozí díly, nepostrádala však švih, napětí, humor a akci. Byla zde nastíněna i milostná zápletka, ne však nijak přehnaně, nerušilo to celkovou atmosféru knihy. Občas už mě sice štvalo Benovo chování, ale upřímně... Která z nás by si to nepřála, že? :D
Popravdě, na konci jsem skoro brečela. První díl jsem si přečetla hned po jeho vydání, což je rok 2011 a od té doby jsem vždycky netrpělivě čekala na další. Když si to spočítáte, je to nějakých pět let, co jsem s Tory a viráty strávila. A určitě se k nim ještě vrátím. Takže nemůžu jinak, ale těch 5* si to prostě zaslouží.
P. S. Pořád tajně doufám, že se rozhodnou napsat pokračování... :D

Nelly
15.12.2015 4 z 5

Poslední díl skvěle zakončuje celou sérii. Možná méně napětí, ale vše bylo skvěle vysvětleno, čtenář se nemusí nic domýšlet. Pro mladší věkovou skupinu skvělé, starší čtenáři si jistě nějaké mouchy najdou, protože jsou zvyklí na "hustší" četbu. Za mne ale určitě velké doporučení - přečtěte všechny díly postupně, aby Vám neunikly souvislosti.

lenny6631
13.11.2015 5 z 5

Poslední díl na mě velmi zapůsobil, jen nemám ráda otevřené konce, klidně bych brala ještě další díl. Každopádně ale hodnotím pěti hvězdičkami, četla jsem knihu napjatá od začátku do konce, jedním dechem. Autorka mě nezklamala.

Terinka14
12.11.2015 4 z 5

Já knihu hodnotím vcelku kladně, ostatní díly však nepředčila. Původně jsem zamýšlela dát tři hvězdičky, ale konec mě potěšil, takže jsou to čtyři. Přijde mi, že i když je tahle kniha závěrečná, děj v ní je méně napínavý a ne tak energický. Pokud nad knihou váháte, i když jste předchozí díly četli, doporučuji.