Tomík opět na cestách: Na kole do Gruzie a zpět

Tomík opět na cestách: Na kole do Gruzie a zpět https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515623/bmid_tomik-opet-na-cestach-na-kole-do-gr-D2s-515623.jpg 5 15 5

Další bláznivé dobrodružství pod vlajkou nezdolného optimismu. Tomík je opět na cestách. I když na kole nikdy předtím neujel víc než 50 kilometrů, rozhodl se absolvovat náročnou, 7 500 kilometrů dlouhou cestu. S padesátieurovkou v kapse, přiblblým výrazem ve tváři a nadšením v duši projel osm zemí. Potýkal se s rozpáleným Tureckem, užíval si pohostinnou Gruzii, provrávoral vodkou nasáklým Ruskem a dostal se i do ponurého Černobylu. A o tom všem vypráví s neodolatelným humorem, který vám zaručeně zvedne náladu.... celý text

tereza1964
26.02.2024 5 z 5

Skvěle napsaný cestopis, často se u něj člověk zasměje :)

Jirinamac
15.12.2023 5 z 5

Tomík je mladý sympatický cestovatel a jeho cesty ráda sleduji na YouTube, ale knížka je moc pěkné doplnění o zážitcích na jeho cestách. Tomík bere život s humorem, jen tady už občas humorné příhody a situace nejsou a trasu Ruskem a Ukrajinou střídá smutek.

Katy_vKnihách
28.07.2023 5 z 5

Tomík opět na cestách, a opět je to zábava! Už jeho prvotina se mi hrozně líbila, potřebovala jsem další díl. I když co se navštívených míst týče, pro mě byli méně atraktivní. Nicméně kniha je napsaná ještě lépe než jeho výprava do Thajska. Od Tomíka si přečtu cokoliv :)

Aaloha
14.07.2023 4 z 5

Pěkně sepsané zážitky z cesty do Gruzie. Některé jen stručně, některé podrobnější. Uvítala bych mapu, kudy Tomík jel.

vlastus52
02.05.2023 5 z 5

Velmi vtipně napsaná kniha, dobře se četla, doporučuji :-))

cestopisy Gruzie

2019  87%Tomík na cestách