Tajemství jednorožce

Tajemství jednorožce https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8037/tajemstvi-jednorozce-8037.jpg 5 91 6

Tintinova dobrodružství série

Další Tintinovo dobrodružství začíná neobvykle. Tintin objeví spolu s kappitánem Haddockem v modelu plachetnice lístek, ktreý očividně vede k ukrytému pokladu. Netuší však, že o existenci pokladu vědí i nebezpeční zločinci, kteří se k němu snaží dostat za každou cenu jako první. V tomto příběhu se dozvíme ledacos o hrdinném předkovi kapitána Haddocka a dostaneme se i na zámek Moulinsart, kde sídlí banda lupičů. Příběh o honbě za pokladem pokračuje ještě v dalším sešitu "Poklad rudého Rackhama".... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Le Secret de la Licorne , 1942

Atlantis
24.03.2021 3 z 5

Ani to nechci k takové klasice žánru psát a lehce se stydím, možná nedokážu docenit, ale já se nebavil. Možná i nudil. Celý díl by se dal zkrátit na polovinu a pořád by toho obsahoval hodně. Postavy jsou často úplně mimo, jednají nesmyslně, některé očividně ovládají teleportaci. Ale na druhou stranu je čtení Tintina takové odpočinkové a jednoduché. A kresba lodí? Nádhera. Do pokračování se mi moc nechce, ale třeba budu překvapen.

Tomas@S
18.12.2018 5 z 5

Tajemstvi jednorozce je prvni dil pribehu o ztracenem pokladu Rudeho Rackhama. Je to klasika, asi nejlepsi z cele serie o Tintinovi. Skvela kresba i vyborne vystaveny dobrodruzny pribeh. Ne nadarmo je tato zapletka nosnou linii Spielbergova filmu o Tintinovi.

Jarmila97
12.11.2018 5 z 5

je to první který jsem přečetla a ne poslední chystám si dokoupit úplně všechny protože byl naprosto skvěléj. kniha má úžasný dej je velmi dobře napsaná takže se čte sama :)

Rilian
13.07.2015 5 z 5

První Tintin, kterého jsem četl. Příběh mého dětství!

tyzik.cejka
24.04.2013 4 z 5

celovečerák je špatný serial dobrý a tohle je na velké 4

oldshatterhand
18.01.2012 3 z 5

První kniha z edice Tintinova dobrodružství které se dostalo cti aby se podle ní natočil film který podle mne nemá obdoby. Film i knihu vám na doporučení přátel i mne velice doporučuji.

komiksy pro děti Tintin

Hergé (p)