Hravě

Hravě https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211449/bmid_thoughtless-hrave-uoA-211449.jpg 4 190 41

Thoughtless série

< 2. díl

Ve strhujícím pokračování knihy Bezhlavě se Kellan se svou kapelou vydává na turné, které mu zajistí slávu po celých Spojených státech. Může Kiera věřit, že jí zůstane tak úžasný a sexy muž věrný? A může Kellan věřit Kieře? Kiera je rozhodnutá už nikomu nezpůsobit bolest, zvlášť člověku, kterého miluje. Jenže život je nevyzpytatelný a přináší další výzvy. Vydrží jejich láska, i když jim osud přichystá těžkou zkoušku? Důvěřovat je mnohem těžší, než milovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Effortless , 2012

evelýny
03.04.2017 1 z 5

Z mého pohledu fiasko. Mnoho zbytečných slov, které někdo musel napsat - přeložit - vytisknout - a nakonec přečíst. Sama se divím, že jsem dočetla do konce. Posledních pár kapitol se mi však četlo docela dobře. Za to dávám jednu hvězdu, ale jinak.....Dokonce i panu překladateli se z té záplavy nesmyslně opakujících se úvah točila hlava, protože místy jste byli opravdu zmateni, co tím chtěl básník říci.
Paní spisovatelka by možná mohla psát anatomické slovníky, protože Kellanovo tělo bylo opravdu popsáno z mého pohledu 100x jinak a vždy stejně - ať s tričkem nebo bez trička :-)

Karolína18
11.04.2016 2 z 5

Na této sérii je jasně vidět, že oblíbenost knížky hodně závisí na tom, jestli se vám líbí hlavní hrdinové.
Kiera mi lezla na nervi neskutečným způsobem už v prvním díle a v druhém se to sice změnilo, ale byl to je další špatný úhel. Proměnila se v uvzdychanou nánu, která jen pěje chválu na svého kluka a neustále je vedle z jeho těla.
Kellan ztratil i to málo, co se mi na něm v první díle líbilo. Stal se obětí svého vztahu s Kierou. Vlastně je dobře, že se tito dva našli, protože si výborně sekundovali. Neustálé žárlivé scény mě po čase už vážně unavovali a brečící hlavní hrdinové zrovna tak.
Knize jsem pořád dávala šanci, se nějak výrazně proměnit a nakonec se dala přelouskat až do konce, ale první polovina byla šílené utrpení.
Takže nakonec to jediné snesitelné představoval Griffin, vážně netuším, proč Kieře tak vadil, mě přišel zábavný a na konci vloženě sladký.

janesy
01.02.2016 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než 1. Kiera sice už se víc chová jako dospělá, ale zase se občas chová jak blbka, když zjistí, že Denny je v Seatlu.....Chápu ale její obavy o vztah s Kellanem, když se při koncertech okolo kluků "houfují" fanynky...Také mne vytáčela s tím jejím věčným pláčem a samozřejmě Kellan u mne vedl, měl mé sympatie. Nakonec jsem oběma fandila a byla ráda, že jejich cesty se nerozešly :)

jitka7
25.01.2016 4 z 5

Hezké pokračování prvního dílu. Víc humorné. Trošku mě tu štvala Kiera, byla jak malá. Denny se vrátil do jejího života a ji přijde divné, že se ho nemůže tak dotýkat jako kdysi a řeší to, zda spí se svou přítelkyní. Připadala mi jak blbka. Rozhodla se pro Kellana a najednou voala, přijede Denny a už by se zase potřebovala cpát k němu, protože je momentálně odloučena od Kellana. To už mi trošku vadilo.

lucka8081
13.12.2015 5 z 5

Nevite prosim, jestli se bude vydavat v cestine i 3. dil? Přecetla jsem v anglictine, ale neni to ono.

lucka8081
08.12.2015 5 z 5

Nádherná kniha. Lepší než první díl

limitkaa
05.10.2015 3 z 5

Tak jo, po dočtení druhého dílu jsem si musela nechat aspoň den na utřídění myšlenek a.. voila.. verdikt je tady.
Když to člověk rozdýchá, tak zjistí, že ty knihy nejsou až tak špatné. Ano hlavní hrdinka mě nebetyčně srala, po celou dobu obou knih. Uznávám, v druhém díle už to bylo o milimetr lepší ale pořád je to podle mě nebetyčná ubrečená krá.. no nebudeme sprostí. Když se pro něco rozhodnu, tak jsem snad za svá dospělá rozhodnutí schopna nést následky. No ona tedy rozhodně ne.. všechno řešila jenom pláčem a planými sliby. Tak boha, když si začnu na více frontách, tak aspoň neslibuji jak Paroubek v parlamentu.
Mužští hrdinové byli na mě příliš dokonalý. Tak chápavý a obětující se by snad nebyla ani matka Tereza. Ale tak je to kniha pro ukojení ženského srdce, kdyby tam měla být popsána realita, tak by to člověk asi nečetl. To se stačí podívat doma na gauč a má jasno..
Ale kdo mě opravdu bavil byla kapela. Hlavně Griffin, já toho borce miluji. U těch příběhů s nimi jsem se kolikrát opravdu zasmála na celé kolo a usmála mockrát když jsem si na to zpětně vzpomněla.
Takže.. ale jo, je to dobrý příběh a přiznám, že pokud by byly přeložený i další dva díly tak si je s chutí přečtu a bude mě to bavit. Žádnou vysokou literaturu jsem od toho nečekala a žádná se nedostavila. To jsem moc ráda, že se nepokoušeli to něčím oduševnit, to většinou dopadá hrozně. Tohle prostě má bavit a rozhodně to baví. Za mě tedy krásná tři a půl hvězda.

Nuttelka
17.07.2015 5 z 5

Druhý díl je úplně super, moc se mi líbil, o Kellanovi nemluvě, je boží :-) Zase jsem prožívala všechny emoce, smála jsem se, mračila, usmívala i brečela a to na knihám miluju, když se vžiju do děje, prostě paráda. A jestli je další díl, tak šup šup, ať se zas můžu na Kellana těšit :-)

Markett
04.07.2015 5 z 5

Druhý díl byl naprosto dokonalý! Od prvního dílu se změnilo hodně věcí a v tomhle díle autorka odvedla opravdu skvělou práci. Hrozně moc se mi líbilo budování důvěry ve vztahu Kiery a Kellana, návraty některých postav + nějaké nové další. Moc jsem si čtení užila. Co se Kiery týče, v prvním díle nebyla špatná, ale bylo na ní hromada věcí, které mi vadily, ale tady opravdu dospěla a přirostla mi k srdci více. O Kellanovi ani nemusím mluvit- toho miluji už od prvního dílu. Dost mě překvapily některé zvraty, které se mi hrozně moc líbily a chválila jsem autorčinu nápaditost. Když to shrnu, můžu doporučit a ráda se ke knížce vrátím, je to příjemná oddechovka. :)

Elwain
10.06.2015

Co myslíte, vyjde u nás i třetí díl? :)

malazluta
22.05.2015 5 z 5

Kellan a Keira si budují svůj vztah, potýkají se s odloučením, nejstotou a vzájemnou nedůvěrou.... no a nakonec to všechno dobře dopadne:-) Pokračování knížky Bezhlavě se mi moc líbilo, knížku můžu jenom doporučit.

Laf
11.04.2015 4 z 5

Oproti prvnímu dílu se mi tento díl líbil mnohem víc. Čtení jsem si užívala a těžko jsem se od toho odtrhávala. Toto pokračování můžu doporučit nejen kvůli hezkému příběhu, ale i sympatickým hlavním postavám :)

Veronika.C
01.04.2015 5 z 5

Krásné pokračování a dokonce se mi líbilo víc než první díl. Líbilo se mi kam se všechny postavy posunuly a jak se vše vyvinulo. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a nemůžu se dočkat pokračování :)

pypyes
31.03.2015 5 z 5

Knížka se mi líbila víc než první díl,překonala se mnou rekord v ponocování protože jsem se od ní nemohla odtrhnout.Nakonec mi bylo líto že jsem jí zhltla tak rychle :)

johanka1
09.03.2015 5 z 5

Moc pěkné pokračování. Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Hlavní představitelka dospěla a bylo pěkné pročítat, jak si buduje důvěru a také jak se učí důvěřovat. Knihu jsem přečetla za dvě noci a nemohu jinak, než doporučit!

Lenka.Vílka
27.02.2015 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil tak moc, že se na čtení dalšího vlastně i těším a jsem z toho faktu překvapená :) lepší než první

Renate
22.02.2015 5 z 5

Skvělé pokračování. :)

Ivy
22.01.2015 5 z 5

Příběh, který spisovatelka začala knihou Bezhlavě pokračuje... a řekla bych velice dobře (ve výsledku si podle mě vedl mnohem líp než první díl). Kellan je konečně s Kierou a dohromady musí zjistit, že důvěra je mnohdy důležitější než samotná láska.
V prvním díle mi v některých částech knihy Kiera lezla na nervy, ale pouze protože nesnáším její nevěru a následné lži. I tak mě druhý díl ji přiměl vzít na milost a dokonce si ji i oblíbit. Vzala jsem na milost její lidské vlastnosti a hned mi při čtení bylo příjemněji.
Ustřední dvojice zdá se trochu dospěla. A vedlejší postavy se dočkaly svého většho místa v příběhu, který spisovatelka vychytala tak dobře, že toho bylo akorát a přesto né moc. Možná to mi chybělo v prvním díle, každopádně v tomhle díle se odehrálo všechno tak, že si nic jiného než pět hvězdiček nezaslouží.

Lucka.79
17.01.2015 5 z 5

Úžasné pokračování, jsem naprosto nadšená. Kniha mě pohltila hned od začátku, autorka píše poutavě a nabudí ve vás pocit, že čtete o existujících lidech. V knize se střídají chvilky romantické, zábavné, ale i trochu napínavé. V tomto díle mě hodně bavil Griffin, byla jsem zvědavá, jak se se vším popasuje, překvapil mě. Ale získaly si mě všechny postavy, celá tahle parta byla sympatická ... s Kellanem v čele.
Rozhodně doporučuji.

Samira
30.12.2014 5 z 5

Ach, ach, doslova se rozplývám nadšením, dokonalé pokračování! Postavy z knihy v ní doslova ožily a teď mi nikdo nevymluví, že nejsou skutečné. Autorka tedy umí psát. Kiera, ale i všechny ostatní postavy prošly výrazným, ale velmi reálným vývojem, takhle přirozeně se to málo kterému autorovi podaří. Ve všem souhlasím s Catie a upřímně doufám a také dost trnu, aby byl další díl. Nechci opustit ústřední dvojici, ani ty ostatní. Griffin s Annou vstoupili do popředí a rozhodně chci vědět, jak to s nimi bude dál. Úžasné, doporučuji!!!

láska hudba cestování USA (Spojené státy americké) důvěra

2014  70%Bezhlavě