Když jsme si věřili

Když jsme si věřili https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485930/bmid_kdyz-jsme-si-verili-vWK-485930.jpg 4 258 258

The Ivy Years série

Rafea štve, že o své panictví přišel opilý a při sexu na jednu noc. Jeho přísná katolická výchova kladla vždy důraz na to, že máte milovat bližního svého – jen tedy jiným způsobem než s láhví vína a krabičkou kondomů. Když se však Belle nalepí smůla na paty a stane se obětí vyloženě zlomyslného žertu, Rafe jí nabídne pomocnou ruku. Bella o ni však nestojí a rozhodne se, že s muži skoncovala. Nedokáže ovšem popřít, že jiskra, kterou spolu jedné noci zažehli, jen tak neuhasne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Shameless Hour , 2015

petusska01
03.07.2022 5 z 5

Po dlhšom čase príbeh podľa môjho gusta!!! Viac menej pokračovanie série, ktorá sa mi zatiaľ celá veľmi páči!! Bella a jej prežívanie, jej sloboda,samota a bolesť...to všetko bolo veľmi emotívne spracované a zanechalo vo mne veľmi silné emócie... A Rafe!! Dokonalejšieho chlapa by sme ťažko hľadali...a tie španielske slovíčka akoby som "počula". Viac menej som síce stále čakala na nejakú zápletku medzi nimi ale asi si Bella odžila už dosť. Koniec bol milý a príjemný, pokojne by som pridala pár strán ešte s nejakým epilógom. Celú sériu vrátane tohto príbehu hodnotím zatiaľ veľmi pozitívne a odporúčam.

Tesset
12.06.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Celou sérii mám ráda a ani tenhle díl mě nezklamal. Rafe nebyl typický alfa, o kterých to většinou je, ale i tak to fungovalo. Téma taky super a ne tak profláklé. Těším se na další díl.

Knihy_nad_zlato
11.06.2022 5 z 5

Čekala jsem, že to bude dobrý. Ale, že až takhle…
Bellu jsem si dost oblíbila už v předchozím díle. Přece jen v romantických knížkách (nebo aspoň v těch, co čtu) nebývají zas tak často hlavní hrdinky, které vůbec nezajímá, co si o nich kdo myslí. Navíc téměř vždy bývají mladší a méně zkušené než týpek, se kterým si začnou.
Tady je to naopak, a mě se to moc líbilo.
Rafe je úžasnej. Fakt, že jo. Jakože na něm najdu asi jedinou chybičku, a sice, že hraje fotbal. Jo, fakt nemám fotbal ráda. Jakože hodně. Ale u Rafea mi to ani nevadí. Asi taky proto, že to v tý knížce téměř vůbec není.
Ten vývoj jejich vztahu se mi taky moc líbil. No o tom bych mohla básnit. Ale neudělám to, prostě si tuhle knížku přečtěte. Fakt za to stojí. A navíc se tahle série nemusí číst postupně. Což se vyplatí.
Opět se tu něco málo řeší. Což je asi moje jediná výtka k téhle knize. To, že bych brala kdyby ten problém - kdyby oba ty problémy, jak ten školní, tak ten rodinnej - byly víc nějak uzavřený. Oni se teda jako oba tak nějak vyřeší, ale já bych brala, kdyby toho o tom na konci bylo trochu víc.
Ještě se musím zmínit o čtivosti. Já touhle knihou úplně proletěla. Začala jsem číst a najednou jsem byla na konci. Četlo se to fakt úplně samo. Navíc to bylo fakt nádherný. Co víc k tomu říct? Prostě to rozhodně stojí za přečtení.

VercaV
09.06.2022 4 z 5

Za mě nejlepší díl série. Bella se mi líbila už v prředchozím díle a Rafe byl boží. Ten kluk je přesně kluk snů. I když Bella tropila hlouposti tak on vždy stál při ní a podporoval ji. Četlo se to samo a rychle. Líbila se mi i Belly spolubydlící, o to víc se těším na další díl, který bude "její".
I když tomuto dílu nemám co vytknout, hodnotím "jen" 4*, protože, jak sem se zmínila už u předchozích dílech, mi tu chybí ta propojenost celé série. A trochu mi tu chybí ještě nějaký závěr lepší.

hana1039
09.06.2022 5 z 5

Co na to říct, tyhle příběhy z vysokých škol mě prostě baví, a bude dál... Rafe je fakt zlatíčko a Bella byla fakt svým způsobem mrcha az se jí to jednou muselo vymstít, jak se říká,, tak dlouho chodíš se džbánem, až se ucho utrhne,, nakonec,, všechno zlé je pro něco dobré.. a Bella se poučila... konečně... Jdu na naši díl : -))

LucySmile
08.06.2022 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky, nemohla jsem ji odložit. Rafe a Bella jsou skvělí a děj byl plný překvapení. Španělská slova tomu dodávala něco navíc. Opět všem doporučuji.

petulkapeta
07.06.2022 5 z 5

Ale... Dios, nikdy by nám to neklapalo. Základem nezávazného sexu je slovo nezávazný. A já bych jí v ložnici dával najevo, co chci, ať už bych to měl v úmyslu, nebo ne. Dokážu zahodit oblečení, ale už ne své city. Ty zůstávají. Jako neviditelné tetování. Nebylo by to fér vůči nikomu z nás.

Miluju tyto příběhy i prostředí Bella byla svá a rada se bavila a Raff byl ten slušny soused,ktereho prostě musite milovat.

2688
20.05.2022 4 z 5

Ani 4. díl ze série nezklamal.
Tady to prostě někdo umí se slovy ……

Andrejka91
18.05.2022 4 z 5

Na to, že knihy ze školního prostředí moc nemusím, toto nebylo špatné. Ale předchozí, tedy třetí díl, se mi zatím líbil nejvíc. Jsem sice zvědavá na další díl, ráda si ho přečtu ale podruhé už číst nepotřebuji.

evineckY
12.05.2022 5 z 5

Pěkný příběh studentské lásky. Skvělé, jako předchozí knihy od této autorky.

narisa
05.05.2022 5 z 5

Sarina mě opět nezklamala. Toto je opravdu moc povedená série. Bella, která mě v předchozím díle příliš neuchvátila, se mi v tomto díle velice líbila. A Rafe byl fantastický. Anotace je mimochodem trochu zavádějící. To opravdu nebyl zlomyslný žert, ale druh znásilnění. A na to se autorka zaměřila. Potěšily mě i postavy z předchozích a nadcházejícího dílů.
Rafe se k Belle choval úžasně. Kéž by více kluků a mužů bylo takových. A ta jeho španělština, u té jsem tála. A ani mi nevadilo, že je fotbalista a ne hokejista. Protože tam vlastně ani žádný fotbal nebyl.
Knihu i sérii vřele doporučuji.

havrmoni
03.05.2022 5 z 5

To bylo moc pěkné. Těším se na další díl. Povedená série.

happy19
02.05.2022 5 z 5

Skvělý díl...prostě Rafe:-*
Naše divoká Bella nezklamala,-)
Úžasná série,čte se sama!

„Když člověk opravdově miluje a cítí opravdové přátelství, pak o lásce a přátelství nehovoří. Ryzí city neznají mnoho slov.“

Ketfl
02.05.2022 4 z 5

Příběh Belly a Rafea se mi velmi líbil. Oceňuji, že se konečně taky objeví kniha, kde mužská postava není za totálního borce, který má na svém kontě bezpočtu žen. Mě to bylo opravdu sympatické, takového chlapa bych taky brala. Naopak Bella byla v tomto příběhu dračice a nemile se jí to vymstilo. Za mě to byla docela zajímavá zápletka. Celkově jsem si příběh poměrně dost užila, zase se to hezky četlo, nemám co vytknout. No, budu se těšit na příběh Lianne.

Hatshepsut
01.05.2022 4 z 5

Určitě osvěžující pojetí romantického příběhu, kde muž je ten nezkušený. Dalo by se říct, že je celá série určena spíše pro mladší ročníky, ale mě to bavilo. To co se stalo hlavní hrdince bylo děsivé a o to víc je šokující, že se to dnes stává stále častěji a je dobré si na to dávat pozor, nechci ale spoilerovat. Rozhodně dobře, že se o tom píše.

lusitta05
28.04.2022 4 z 5

Je to síce asi pre mladšie ročníky, ale rada si takéto príbehy prečítam. A konečne niečo výnimočné, chlap nie je prvotriedny playboy! :) Bella mi nebola až tak sympatická, ale nechcem byť pokrytecká, takže nakoniec to bol veľmi pekný príbeh.

Kristy.Seb
19.04.2022 4 z 5

Stud je jenom konstrukt, který si tvoříte vy sami.

Raf byl naprosto sladký! Bella mi moc nesedla už v předešlých dílech, ale ukázala se jako fajn holka.
Za mě slabší díl, ale i tak to mělo v sobě hloubku.

nina3905
17.04.2022 5 z 5

Za mňa je tento príbeh najlepší z celej série. Hlavných hrdinov si zamilujete.

Ralemo
17.04.2022 5 z 5

Moc hezké pokračování. Bella si konečně zasloužila štěstí a Rafe byl pro ni ten pravý. Naprosto oddaný, milý, hodný a obětavý. To jak mluvil španělsky se mi strašně líbilo. Mám ráda knihy, kde se prolínají i životy hrdinů z minulých dílů. Určitě hodnotím kladně a těším se na další díl.

terikus
16.04.2022 5 z 5