Poslední Rytíř pentagramu

Poslední Rytíř pentagramu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21770/bmid_posledni-rytir-pentagramu-65c8db88b7c19.jpg 3 10 10

Thall série

Thall, který snad jen zázrakem přežil bitvu v Údolí smrti a přepadení chrámu Rytířů pentagramu, bojujících za spravedlnost, přísahal pomstu vládci Timorie a kněžím Kruhu smrti, kteří ovládli i okolní země, v nichž krutě a bezohledně vládli. Jako bohy vyvolený získal Meč minulost a s ním, horaly a několika přáteli se vydal do nepřístupných bažin, aby nejdříve svrhl nejvyššího vládce Kruhu smrti. Po ovládnutí jeho sídla, starobylého Anghoru, začali do města a jeho okolí přicházet utiskovaní lidé ze všech zemí Známého světa, které ovládal krutý vládce Timorie. Byl mezi nimi i princ a právoplatný následník trůnu Tartarosu, jehož zemi sužoval nelítostný přívrženec timorského krále. Thall vyrazil se svými přáteli, novými Rytíři pentagramu a v čele vojska vytvořeného z obyvatel Angoru do Tartaroeu, aby dokončil svoji pomstu, pomohl princi na trůn, porazil Timorii a osvobodil obyvatele porobených zemí od nelidského útlaku. -- zdroj: legie.info --... celý text

Romány Literatura česká Fantasy
Vydáno: , Deus

The Last Knight of Pentagram , 2006

Jirka92333
13.07.2019 3 z 5

Kniha byla opravdu průměrnější. Příběh nebyl nějak silný. A hlavní postava Thall je věčně v praví čas na pravém místě, vždy si ví rady a v boji je neporazitelný :-D. Myslím že když ma hlavní postava nějakou tu špatnou vlastnost nemusí to být na škodu.

romusak
18.07.2017 odpad!

To je tak hrozná slátanina, že se snad nedá číst. Určitě nedoporučuji!

Catherine
10.08.2013 4 z 5

Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli se tím prokoušu ale musím přiznat že mě mile překvapilo jak byla čtivá

2006  60%Poslední Rytíř pentagramu
2010  67%Návrat rytíře