Odhodlaný Chase

Odhodlaný Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125063/bmid_odhodlany-chase-A9N-125063.jpg 4 252 50

Texas! série

Druhý díl "Texaské trilogie" představuje staršího ze synů Tylerových, jenž se musí vyrovnat se svou tragédií, aby mohl mít šťastnější budoucnost. Chase Tyler to vůbec nemá snadné, když ztratí svou milovanou Tanyu, a zakrátko se z něj stane jiný člověk. Nezajímá se o rodinu ani o firmu, na ničem mu nezáleží. Pak se však setká s dávnou spolužačkou a nabízí se mu možnost zachránit rodinný podnik výhodným sňatkem. Možná mu osud přichystal nový začátek?! To by se Chase ovšem musel nejprve vypořádat se stíny minulosti a znovu najít svou někdejší sílu. Pak by snad dokázal uvěřit, že může být opět šťastný a prožít velkou lásku. Dotisk v roce 2012.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Chase , 1991

janina66
04.12.2023 2 z 5

Tak bohužel, mě se tato kniha od Sandry vůbec nelíbila. Už od začátku jsem se do čtení musela nutit, pak jsem i přeskakovala, abych na konci knihy zjistila, že jsem o nic podstatného nepřišla. Je to první kniha od autorky, která mi dějem nesedla.

nina3905
25.02.2023 4 z 5

Vydarené pokračovanie série naftarskej rodine. Parádne a veľmi vtipne sú tu rozhovory medzi bratmi a ich ženami.

petulkapeta
05.02.2023 4 z 5

Chase si po ztrátě sve milovane zeny a nenarozeneho ditete myslel,že nic horšího se mu stát nemůže...jak se mýlil když se znovu oženil a jeho žena byla v ohroženi...no příběh jsem zhltla a i když byl Chase zpočátku takový jaky byl měla jsem ho rada,kazdy prožíváme ztrátu jinak, ale ještě že se tu objevila Marcii,ta co ho milovala už od školky.

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Po smrti milované ženy a jejich nenarozeného dítěte Chase propadá alkoholu a svoji depresi vybíjí v rodeu. Když při jedné jízdě dojde k nehodě. Vstoupí mu do života jeho bývalá spolužačka a postupem času Chase pochopí že může být opět šťastný a únavu se zamilovat.

georginaa
07.11.2021 3 z 5

Druhý starší bratr se potýká s problémy. Musí se vypořádat s minulostí a nějak najít sílu k lepší budoucnosti. Potká dívku, do které se postupně zamilovává a musí si to srovnat v hlavě, protože se bojí, že to není oboustranné.

Ella161
12.08.2021 3 z 5

Od autorky jsem před pár roky přečetla Růžový víkend a příběh se mi moc líbil. I tenhle mě zaujal svou anotací a byla jsem přesvědčená, že tohle je prostě sázka na jistotu. Jenže bohužel nebyla. Musím uznat, že kniha byla opravdu čtivá a postavy byly strašně fajn, ale… Očekávala jsem, že tam nějak budou více rozebrané Chasovo myšlenky a pocity. Hlavně to, jak se s tou tragédií, která postihla jeho manželku, vypořádává. Jenže tohle bylo jen začátkem knihy a pak nic. Prostě v jeden den si řekl, že takhle žít nemůže a od všeho se odpoutal. No a Marcii jsem měla ráda, ale ta její nabídka, aby si jí Chas vzal? Jen kvůli tomu, že on neměl peníze a ona nechtěla zestárnout sama? Co to sakra? Jako hm… měla kuráž, ale…‍️ Možná jsem na tyhle příběhy mladá a za pár let by se mi třeba kniha líbila, ale teď jí hodnotím jen jako takový průměr. Já jen doufám, že poslední díl bude lepší.

rakakan
23.06.2021 5 z 5

Po knize jsem sáhla na doporučení, protože jsem zrovna neměla co číst. Hned jsem se ponořila do příběhu, ani nevadilo, že jsem 1. díl přeskočila. Stálo to za to

cukrovka
03.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Příjemné romantické čtení. Příběh o vyrovnávání se se ztrátou milovaného člověka, rodinné soudržnosti a nalezení nové lásky.

Nelička
26.03.2021 5 z 5

Jojo, tihle kovbojové jsou prostě fajn počteníčko. :-) Pohodový, rychlý, čtivý příběh. Nic nenáročného. Přečetla jsem to v podstatě jedním dechem...

anna7852
17.02.2021 4 z 5

a já to popletla a začala číst druhým dílem :-D
ale nevadí i tak jsem si to moc užila,bylo to přijemné počteníčko

simaja
09.02.2021 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc než první, doporučuji jako oddechové čtení na jedno odpoledne.

FairyD.
17.06.2020 4 z 5

Pekne napísaný príbeh, bolo to vtipné, smutné, ľahko čitateľne a malo to dej – na konci sa vyskytla aká taká dráma.

petusska01
28.05.2020 3 z 5

Nebolo to zle, ale jedenkrat stacilo :) Bolo to aj trochu sexi, aj trosicku vtipne, zapletka bola takze vsetko splnene, len nejako trochu nuda.

lusitta05
26.03.2020 4 z 5

Aj mne sa páčila, lepšie ako prvý diel.

Knihomolka97
24.03.2020 4 z 5

Moc pěkné, odpočinkové stejně jako předchozí díl. :)
Jsem zvědavá na Sage. :D

Kudík
19.03.2020 4 z 5

Druhý díl, který mi přišel oproti prvnímu více reálnější. Chase Tyler je nejstarší syn, který přišel o svojí milovanou manželku Tanyu a těžce se s tím vypořádává. Náhoda mu opět přivede do cesty spolužačku Marciu, kterou jsem si neuměla zařadit. Chvíli jsem jí chápala a fandila jí a někdy jsem s ní naopak měla problém, jako s vyplacením šeku, návrhem manželství (formou návrhu) nebo to s domem.

jinbr
20.02.2020 5 z 5

Krásná oddychovka.

Szekynka
18.12.2019 3 z 5

Oddychovka, která nepřekvapí ale ani neurazí, zkrátka odpočinkové čtení na delší zimní večery :)

jitka7
14.10.2019 4 z 5

Hezký příběh a zajímavá zápleta. S hlavním hrdinou se ztotožní každá žena. V jednoduchosti je někdy síla. Chesovo vnitřní boj je krásný a smutný.

genikuxik
08.09.2019 4 z 5

Druhý díl série je dobrý, zase je tam jiný nápad. Dávám o jednu hvězdu míň, protože mám od Brown raději knihy s detektivní tematikou.

romantika

Sandra Brown