Odhodlaný Chase

Odhodlaný Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125063/bmid_odhodlany-chase-A9N-125063.jpg 4 252 50

Texas! série

Druhý díl "Texaské trilogie" představuje staršího ze synů Tylerových, jenž se musí vyrovnat se svou tragédií, aby mohl mít šťastnější budoucnost. Chase Tyler to vůbec nemá snadné, když ztratí svou milovanou Tanyu, a zakrátko se z něj stane jiný člověk. Nezajímá se o rodinu ani o firmu, na ničem mu nezáleží. Pak se však setká s dávnou spolužačkou a nabízí se mu možnost zachránit rodinný podnik výhodným sňatkem. Možná mu osud přichystal nový začátek?! To by se Chase ovšem musel nejprve vypořádat se stíny minulosti a znovu najít svou někdejší sílu. Pak by snad dokázal uvěřit, že může být opět šťastný a prožít velkou lásku. Dotisk v roce 2012.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Chase , 1991

moudivlacek
13.05.2019 4 z 5

Druhý díl stejně krásný jako ten první, byl plný rodinné lásky, soudržnosti a pomoci. A je tu také Marcia, která zase vše bolavé dokáže zhojit. Sice ze začátku ji nic dobrého na oplátku nečeká, ale nakonec i ona se dočká svého štěstí. I tady jsou chvilky napětí a romantiky.

pingu1
06.03.2019 4 z 5

Druhý díl série, četl se pěkně, nenáročná oddechovka :-)

Mona85
18.01.2019 5 z 5

Druhý díl série ještě lepší než první,napětí až do konce.

TaLu
11.01.2019 4 z 5

Druhý díl série se mi líbil mnohem více, než díl první. V knize nechybí děj, zápletky, napětí. Chase je hrdina jak má být, který se vyrovnává s minulostí i přítomností tak, jak to jde. S jeho partnerkou jsem měla místy problém, její záměr s domem jsem považovala za zvláštní a znovu se tím ujistila o tom, že tajnosti a zamlčování do pravdivých vztahů nepatří. Ale již to, že nad těmito střípky příběhu přemýšlím, vypovídá o knize, že není čistě nenáročnou romantickou literaturou. Ovšem romantiky je tam hodně a tak mohu doporučit v rámci tohoto žánru.
Příjemné bylo prožívat pokračující osudy celé rodiny. Chasův bratr se ženou zde působili mnohem přirozeněji než v první knize.

deedulka
04.05.2018 3 z 5

Opět takové táhlé čtení a něco zajímavého si autorka nechá zase až na konec. Pohnutky Marcie jsem úplně nechápala a vlastně ani Chase, že na to přistoupil. Když nepotřebujete přemýšlet a stačí romantická trochu naivní struna, tak dobré.

konicekbily
18.04.2018 4 z 5

Zajímavé čtení vede k zamyšlení o toleranci, lásce, podpoře a obětování se. A to autorka umí velice dobře.

Evka3814
15.04.2018 4 z 5

Tento díl je rozhodně povedenější,více akce a tak nějak všeho

Merlinit
31.03.2018 1 z 5

Červená knihovna, plytká a hloupá.

Jája92
24.01.2018 5 z 5

Takový ten typický sladký příběh alá červená knihovna, ale proč ne! Skvělé oddychové čtení ..

babiočka
19.07.2017 3 z 5

Červená knihovna po americku ;-)

kytarka
05.02.2017 4 z 5

Taková trochu červená knihovna. Kniha se mi, ale i svým způsobem líbila. Je to taková příjemná oddechovka, kdy člověk nepotřebuje nad dějem moc přemýšlet jen si odpočinout a vypnout s knihou. Přečtení za par hodin.

LutherKing
17.06.2016 4 z 5

Přečteno za pár hodin, jako slušná oddychovka k volnýmu dni.

Téra
20.04.2016 2 z 5

Opět jeda ze slabších knih od Brownové. A Marcie mi občas přišla, jak nějaká psychopatka, co se rozhodla, že toho Chase prostě dostane za každou cenu.

sipkulka
17.08.2015 3 z 5

Opět oddechovka ;)

helenkan
23.06.2015 4 z 5

Líbily se mi všechny tři díly.

jaja10
17.05.2015 5 z 5

Asi má nejoblíbenější kniha z této série. :-)

jarkaska
07.01.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, stejně jako první díl.

R.E.M.
04.09.2014 1 z 5

Slibný začátek a to je tak vše. Postupujícími stránkami mi byly postavy čím dál tím víc nesympatické, jejich chování podivné. Dějová linka mě zklamala, včetně konce.

Babo
31.08.2014 3 z 5

Nic zvláštního,,,,

polly43
10.08.2014 5 z 5

Právě jsem dočetla druhý díl románu "Texaské trilogie" a již se těším na závěrečný díl.

romantika

Sandra Brown