Tesla – člověk mimo čas

Tesla – člověk mimo čas https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143591/tesla-clovek-mimo-cas-143591.jpg 4 15 3

Knížka je velice hodnotným historickým dílem. Autorka zde o známém vynálezci a zajímavém člověku Nikolovi Teslovi pojednává jednak v rovině čistě lidské, jednak v rovině jeho vědecké činnosti a nevyhýbá se ani dobovým souvislostem.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Citadella (SK)

Tesla - Man out of time , 2001

Arcane
11.04.2020 2 z 5

Optikou knih o N. T. přečtených si tato kniha zaslouží mé subjektivní hodnocení max. 50%. Chvílema bych autorku zabil :-) jinak to docela šlo :-)

hedus
11.02.2016 5 z 5

Opravdu velmi zajímavé čtení. Doporučuji každému koho zajímá technika. Mám trošku pocit že se měl Tesla narodit v této době asi by si vývoj mobilů tabletů a dalších hračiček užil na plný pecky a hlavně by to ostatním nandal a byl by zase JEDNIČKA.

hass33
25.01.2013 4 z 5

kniha je písaná tak aby jeho vynálezy pochopil aj človek, ktorý sa elektrotechnike nerozumie (ako napr. ja)... pán Tesla bol nepochybne jedným z najväčších vynálezcov všetkých čias a netrúfam si ani odhadnúť, čo všetko by svetu priniesol keby mal dostatok financií na výskum.

životopisy, biografie vynálezy a objevy vědci osobnosti vynálezci Nikola Tesla

Autorovy knížky